Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): Panasonic TV Remote 2 nevidi TV

Neregistrovaný (0)|20.8.2014 15:35
Tazatel: Honza

Znění dotazu: Po zapojeni a zprovozneni me nove TV Panasonic TX-48AS640E, jsem provedl aktualizaci firmware a otestoval na iPhone 4 (i jinych smartfonech) app TV Remote 2, ktera fungovala bezvadne, ale bohuzel, pouze prvni den. Druhy den jiz app (z zadneho telefonu, na kterem app fungovala) TV nenasla a nabizela pouze testovaci rezim. :( Router mam ASUS RT-N14U. Zvlastni je, ze aplikace YouTube se s TV bezproblemu sparuje a funguje bezproblemu. Cim by to mohlo byt?

Technika, které se dotaz týká: Panasonic TX-48AS640E, ASUS RT-N14U, iPhone 4
RoPo (6061)|20.8.2014 15:48
Restartuj iPhone (vypnout a zapnout - slide to power off, ne jen uspat tlačítkem pro vypínání).

Případně vypni router a po chvíli jej zapni.
Srna (6)|20.8.2014 17:28
To jsem jiz udelal a i TV jsem vratil do tovarniho nastaveni a znovu nakonfiguroval a nic. :( Je mi divny, ze app Youtube funguje bez problemu. Okamzite se sparuje s TV. Jeste me napadlo, jestli na routeru nema byt povoleny DHCP server, ale to mozna je, to ted nemohu overit.
Srna (6)|20.8.2014 17:36
A na TV i telefonu je stejna IP adresa...
RoPo (6061)|20.8.2014 17:48
[QUOTE=Srna;494733]A na TV i telefonu je stejna IP adresa...[/QUOTE]

To je špatně. Nakresli jak máš provedeno celé zapojení sítě, komponent a koncových zařízení.
Píšeš o routeru ve wifi AP, které vlastní ISP. Pak píšeš o switchi a ještě o routeru Asus WL...
Srna (6)|20.8.2014 17:52
Takze: krabicka od poskytovatele internetu na to je sitovym kabelem pripojen router, ke kteremu je pripojen pres wifi telefon i TV.
RoPo (6061)|20.8.2014 17:54
Zapni na routeru DHCP server, když jej máš vypnutý. Pokud jej máš vypnnutý, tak musíš na každém zařízení IP adresu (masku podsítě, bránu a DNS servery) definovat ručně.
Předpokládám, že router běží v režimu klasického AP (připadně NAT) ne v transparentním bridge módu.


Předpokládám, že kabel od "krabičky poskytovatele internetu" vedoucí do routeru je zapíchnutý do zásuvky routeru označené jako WAN. Je to tak?
Srna (6)|20.8.2014 17:57
Presouvam se z prace domu, kde budu moci veskere nastaveni overit. Zatim diky.
Srna (6)|20.8.2014 19:59
DHCP server je zapnuty a IP adresa neni stejna, stejny je cislo routeru na mobilu a vychozi brany na TV. Router bezi v AP.
RoPo (6061)|20.8.2014 21:42
Cislo routeru nevim co tim minis.
IP adresa musi byt na každém koncovém zarizeni jiná v rámci stejne podsite. Gateway a DNS servery ma by stejne (pominu-line ktere specifické nastaveni).
Srna (6)|20.8.2014 22:36
Tak jsem se v tom stoural tak dlouho, az se to nakonec nejakym zahadnym zpusobem rozebehlo a ani nevim jak. Snad to bude slapat. Diky za rady a podporu.