Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

odstranění vodorovných posuvů videa

CeL78 (2)|27.7.2014 10:54
Dobrý den,
mám dotaz zda jde z videa nějak odstranit chyba jaká je vidět v příloze. to že video nevyčistím chápu. Je to záznam z videokamery, který byl následně nahrán na video a asi i 1x rozmnožen. K originálu se už nedá dostat. Nevím kdy přesně k chybě došlo, jsou to vodorovné pruhy a připadá mi to jako nějaké chvilkové rušení, uskočené řádky kmitají. Je to např 10 sekund z minuty. Dá se nějak srovnat video? Obrázek příloha 01.
Druhá chyba, která na záznamu je, že občas se objeví posunutý símek nebo snimky dolů, jako když skakal obraz na starých TV, jen že dojede do půlky a pak to skočí zpět. Obrázek příloha 02.
Pokud by někdo měl tip jak video přece jen zlepšit budu vděčný. Video už mám v PC a je nezabalené, zvuk je synchronizovaný.
01.jpg 02.jpg
RoPo (6061)|27.7.2014 13:11
Nagrabovany material z videa s rozhozenou drahou pasky. S tim uz nic v rozumne casovem horizontu automaticky neudelas, pokud to mas uz zdigitalizovane v PC.
mirekv (7169)|27.7.2014 16:43
Hm, druhá kopie. Dá se dopídit alespoň ta první kopie? Nebo ta druhá, ale páska. V PC už to nepůjde.
CeL78 (2)|27.7.2014 19:44
Bohužel je to jediná kopie, která se dochovala. Nedá se nic dělat. Děkuji za snahu.