Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: DVD recorder

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

dobrý den,mám DVD recorder Panasonic Diga EX 768,již jsem tady o tom psal(přízpěvek je hned vedle tohoto).Recorder z ničeho nic nešel zapnout.Dal jsem ho opraváři a ten přišel na to že je KO hardisk a tudíš celý recorder,jiné HDD ani ze stejného recorderu už tam nejde,že prý je to spárované.Je to pěkný recorder a teď ho kvůli HDD můžu vyhodit?Ani prý disky DVD hrát nebudou.Co s tím.Nemáte s tím někdo zkušenosti?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Servis Panasonicu umí vyměnit HDD za nový. V tom problém nevidím, ale cena bude "krutá" (odhaduji HDD 500GB cca. 3000-5000,- Kč). Jestli si dobře pamatuji, tak HDD má v 0-té stopě informace, které firmware rekordéru ověřuje. Autorizovaný Panasonic servis HDD vyměnit a zprovoznit umí. Pokud je opravdu problém jen v HDD. Na výměnu vadného HDD bych se být tebou zeptal v autorizovaném servisu.

Je tu pořád Avatar uživatele geronimoh
    Registrace
    Nov 2009

Panasonic DMR-EX768 má HDD 160GB, ale výměna se asi nevyplatí, protože se použité funkční prodávají okolo 2 tis. Kč. Oprava v servisu bude asi dražší. Takže asi zrecyklovat. Taky jsem letos jeden DVD rekordér hodil do kontejneru, odešel mu zdroj.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Nevím, zda je problém ještě aktuální. Mě odešel disk v PVR, byl tam IDE 160 GB, koupil jsem na aukru 250 GB za 300 Kč, vyměnil a vše běží bez problému. Jinak mám taky Panasonic DMR EX87 a vzpomínám si, že někdo sháněl firmware do tohoto rekordéru právě kvůli výměně disku, tak jsem mu ho poslal. Pak mi odepsal, že po nahrání firmwaru vše funguje.

Podobná témata

1. DVD recorder LG RHT 498 H
    Od Vitezslav2 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 25-12-2009, 09:12
  2. LG Recorder + O2 TV
    Od DaveCZE v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 30-09-2009, 19:49
  3. DVB-T recorder
    Od FJakub v sekci DVB-T