Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém s přehráváním na druhém monitoru u Premiere Pro CS6

BEPE (539)|25.6.2014 19:12
Na APP5.5 jsem používal náhled na druhém monitoru při přehrávání sekvence. Nastavení jsem měl via Sequence Settings. U APP6 se však do nastavení sekvence nemohu dostat, je nepřístupné, takže nemohu mít náhled v plné velikosti a rozlišení na druhém monitoru. Přitom u APP, které jsem ještě neodinstaloval je toto nastavování stále přístupné a náhled je bezproblémový. V čem byste viděli problém? Zkoušel jsem v nastavení Preferences nastavit různé varianty Playback, avšak bezvýsledně.
romana51 (355)|26.6.2014 09:48
[ATTACH=CONFIG]27753[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]27754[/ATTACH]

Žádný problém, sice v Premče nestříhám, a mám jí jen na to, abych se ujistil že na Edius nemá, ale povedlo se mi to zprovoznit. V Edit si dej Preferences / Playback a tam si to nastav. Funguje mi to i na NTB (na obrázku) s náhledem na TV. V Ediusu se to nastavuje jednodušeji (můj názor). NTB má jednak integrov.grafiku i5 a ještě
graf.kartu. U stolního PC je to stejné (i7 SandyBridge 2600K).
Snad se mi podaří odeslat i názorné obrázky!
Prem a TV.jpg Prem CS6 2 monit.jpg
romana51 (355)|26.6.2014 11:06
Ještě pro upřesnění: TV jako náhled.monitor připojuji přes HDMI, druhý monitor také HDMI (pokud ho má) jinak přes VGA (NTB nemá DVI-D). Stolní PC jeden monitor přes DVI-D ze základní desky, druhý z grafické karty.
Jó, ještě se mi obrázky nějak nepovedly, pro zvětšení na ně klepni L myší a vyber "Otevřít odkaz v novém okně"!
BEPE (539)|26.6.2014 13:59
Dík za reakci, ale bohužel je to stále nefunkční. Mám to všechno připojené a nastavené přesně tak jako to popisuješ (HDMI), je to tak logické a u verze APP5.5 mi to tak taky fungovalo a funguje (grafika NVIDIA GeForce GTX 460E) , ale tady (APP6) je to stále nepřístupné. Jestli snad náhodou není problém v tom, že mám instalované souběžně obě verze, tj APP5.5 i APP6. Nechci se totiž předešlé verze ještě zbavovat protože mám tam rozpracované ještě nějaké projekty. Zajímal by mne taky i názor některého Premieristy co provedl UPG z nižší verze APP na APP6.
RoPo (6061)|26.6.2014 14:33
Jako hodně dávno bývalý Premierista vím, že s dvěma a více verzemi AP na jedné instalaci OS býval problém.
Pavel_tempx2 (829)|10.7.2014 19:09
Normálně mi to na AP6 běží, záleží co máš za grafiku, protože měl jsem v kompu dvě grafiky (mám 4 výstupy) a z jednou z nich si AP6 nerozuměla, přitom AP4 a AP2 byla v pohodě...tak jsem jí vyměnil za jinou a šlape všechno, pravda psalo to hned na začátku, že je chyba v graf. kartě a nepustilo mě to dál...hoď snímky z W7 jak máš rozlišení monitorů a potom taky snímek obrazovky v AP6 - Upravit - Předvolby - Playback co ti to tam píše...