Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Lg 42la620s

Pajero (2)|24.6.2014 00:56
Ahoj,prosím o nazor na tuhle televizi LG 42LA620S. Zajimala by mě skušenost s tunerem S2 u TV značky LG. Ladění a nastavení programů.Nechci mít další přímač ani další ovladač ,tak uvažuju o Tv s S2.Dík.
deco (55)|24.6.2014 08:35
Zdravím,mám LG47LA640s po obrazové stránce jsem spokojený,obraz je lepší s inter. tuneru než z původního ext. příjmače Topfield 7700.
Kdo ale vymýšlel ladění a následnou editaci programů v S2 to mi rozum nebere.Po naladění programů nejdou nechtěné programy mazat,
následně programy seřadit to je zkouška trpělivosti.Nakonec jsem programy promazal a seřadil v počítači a vrátil do televize.Musel jsem si ještě zvyknout na delší prodlevu při přepínání programů.Modul mám Irdeto-cryptoworks a kartu Skylink Ice.Až na občasné výpadky modulu,kdy ho stačí
vyndat a vrátit do tv, vše funguje.Ty výpadky jsem měl i Topfieldu.Jak už jsem psal s tv jsem jinak spokojený.
Pajero (2)|24.6.2014 20:09
Děkuju za recenzi.Puvodne sem uvažoval o LA640S no nakonec sem vybral LA620S kvůli podsvíceni Direct LED ,tak snad to nebude špatná volba.Trochu mě znepokojuje to ladění programu v S2.V prodejnách to většinou nemají připojené k sat. tak to nejde ani vyzkoušet.