Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG Scarlet 37LG6000 - nejde zapnout

goliash (19)|18.6.2014 13:31
Tak a má LCD dosloužila. Nejprve nešla občas zapnout a teď už nejde zapnout vůbec. Dle servisu je chyba na základní desce a chtějí 4500 za výměnu. Nemáte nějaký tip, kde tu desku sehnat? Pokud se vymění deska, musí se něco instalovat jako v PC, nebo se to jen přehodí a zase to běží? Neleží někomu tahle TV třeba s vadným displayiem doma? Dát skoro 5 tis za opravu se mi nechce a zase mi přijde škoda odvézt to do sběrového dvora, když ta obrazovka je OK a byl jsem s ní spokojen. Díky za pomoc. V.
RoPo (6061)|18.6.2014 13:43
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] nebo [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]. Otázkou je jakou HW revizi potřebuješ, protože každý výrobce u většiny modelů postupně během dostupnosti modelu na trhu mírně upravuje v TV uvnitř dle feedbacků ze servisu, co se kdy a kde poláme, tak mohou opravovat chyby či nedokonalosti v návrhu HW. Tím vznikají tzv. různé HW revize stejného dílu pro daný model TV.

U nás např. zde.
goliash (19)|18.6.2014 14:10
Díky za tipy. Musím to doma otevřít a podívat se. Tu nabídku "u nás" jsem našel, ale to jsem na těch penězích, co mi nabízí servis. Spíš jsem myslel třeba něco jetého tak maximálně do dvou tisíc. Nemáte tam u Vás třeba něco repasovaného? Díky V.