Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 8 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 118

Téma: Ferguson Ariva 203 / 103

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

mohu použít setting od losose i pro přijímač ariva 103 mini ? Lze použít z A 103 nebo z A102 mini nebo musí být vyexportován spec. pro A103 mini a mohl by ho zde někdo umístit ?
    Díky za odpověď
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

Setting pro tvůj přijímač Ariva 103mini jsem již přidal na stránku s ostatními settingy. Doufám, že ti bude fungovat ok.
    Je ale pravda, že internetové funkce u fw* fungují nějak špatně. Lépe fungují u oficiálního fw. Takže si musíte vybrat to, co víc potřebujete...

Nováček
    Registrace
    Jun 2015

Na družici 7E v paketu digiturk mám problém s některými stanicemi.Např. stanice Idman normálně funguje, ale jakmile se zde
    vysílá fotbal stanice je zakodována.To samé je i u dalších stanic např.TRT HD.Kde je chyba?

Nováček Avatar uživatele jackino
    Registrace
    Oct 2012

Citace Původně odesláno od Donadoni Zobrazit příspěvek
    Na družici 7E v paketu digiturk mám problém s některými stanicemi.Např. stanice Idman normálně funguje, ale jakmile se zde
    vysílá fotbal stanice je zakodována.To samé je i u dalších stanic např.TRT HD.Kde je chyba?
    To ti ani nepojede jedině v PC přes nějaký plugin,jinak ten Idman se občas stane že zapomenou zapnout kodování(irdeto?) tak to někdy jede,mě to připadá že je to nastaveno nějak podle epg(idman) TRT HD mi jede v bissu na 42e,jakmile je v epg třeba azer. fotbalová liga a ta se nehraje tak tam dají buď PL,nebo Serii A a pak to jede to je můj názor

Nováček
    Registrace
    Jun 2015

Rád bych se připojil k internetu, ovšem nevím jak na to. Arivu s modemem mám propojenou LAN kabelem, ale nevím co , kde nastavit .
    Domníval jsem se, že stačí pouze propojit LAN kabel a kliknout např. na YOU TUBE.Ale takhle to bohužel nefunguje.Mohl by mně někdo
    poradit co je třeba v menu nastavit?V návodu jsem to nikde nenašel.Předem díky za jakoukoliv informaci.

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

mám arivu203-nejde EPG-poradte co stím díky

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Ahojte, mám Arivu 203 asi 3 měsíce. Doteď v pohodě. Po upgradu na nový setting (V1.27B9p) z USB už Ariva nenaběhla, na display svítilo MENU. Po vypnutí z elektriky a opětovném zapnutí už nesvítí nic, ani kontrolka. Nereaguje na nic. Chtěl jsem i zkusit ji oživit přes RS 232, ale Ariva 203 má vzadu jen vstup pro jack zredukovaný z RS 232...? Ten nemám, musím dokoupit....pomůže mi to ale? Máte s tím někdo zkušenost? Poradíte mi, prosím?

díky
    Naposledy upraveno uživatelem Vasek_K75: 07-07-2016 v 19:55

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od Vasek_K75 Zobrazit příspěvek
    Po upgradu na nový setting (V1.27B9p)
    Odpalil si si ju sam, takyto fw je pre Arivu 202. Vid tu.
    Kabel pomoze, ak ho nechces kupovat, mozes si ho aj zbastlit:

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

To, že jsem si to způsobil sám, mě je už jasné. Přehlídl jsem se v označení settingů... Podstatné je pro mne, jestli se do arivy dostanu přes RS 232, ikdyž vůbec nejeví známky života. Kabel budu mít večer, tak uvidím

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Akce se zdařila, i zcela mrtvou arivu lze přes RS 232 oživit! Díky všem za rady a pomoc!

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Ariva 203 se mi přestala chytat na wifi . Dva roky v pohodě a najednou to anténku nenačte. Co s tím? Zkoušel jsem tovární nastavení a pořád stejné.

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Hmm. Arivě nerozumím, ale co brání na routeru nastavit IPAdress pool v jakém chceš rozsahu, DHCP si s tím potom poradí. Tedy 192........

Je tu občas
    Registrace
    Jun 2009

Nemám žádné zkušenosti s Arivou a chci se zeptat, zda při upgrade firmware na vyšší verzi je nutno dělat ještě nějaké další úpravy nastavení nebo jiných věcí, např. nahrání settingu? Jedná se o A103 a aktuální firmware je V1.30B8 a chci to zkusit aktualizovat na 1.33B5 - půjde to?

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Dobrý den,
    tímto bych chtěl Lososa požádat jestli by mohl pro Arivu 203 vytvořit setting sw V1.33B6p
    Díky

Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

Ahoj vonbraunt,
    právě jsem exportem přes Ali Editor vytvořil setingy pro A103, A203, A153Combo a A253Combo s fw V1.33B6* a žádám všechny uživatele, kteří je použijí, aby mi zde napsali, zda vše s tímto fw funguje ok. Děkuji předem.
    Najdete je na stránce s ostatními setingy.
    Naposledy upraveno uživatelem losos: 02-04-2019 v 14:19

Strana 3 z 8 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Ferguson Ariva 250
    Od lllincoln v sekci DVB-S
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 16-04-2013, 06:59
  2. Ferguson Ariva 210
    Od misha v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-04-2012, 13:59