Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Led lcd 65" ???

Ladys (1829)|19.5.2014 15:23
Poohlizim se po nejake LED LCD 65".Kdyz uz 65", tak i rozpocet jsem si dal podobny kolem 70tis.

Procetl jsem toho tady dost, ale preci jen bych nejake aktualni nazory sem do tohoto vlakna, nejlepe samozrejme vlastniku komentovanych TV.

Jde mi primarne o obraz, S2 tuner soucasti, ostatni me vicemene nezajima.Rad bych se vyhnul, resp minimalizoval clouding, DSI apod.

Mel jsem v merku Sony 65W855, ale v republice jsou jiz jen 2 vystavni kousky a do toho se mi nechce.
Dal jsem koukal na Samsung 65F8000, Datart ji ma tedka v akci za 73tis, ale na top model zadna slava.
V neposledni rade bych se mohl spokojit se Samsung 65H6470.

Uplne posledni moznost je pockat na nove modely ostatnich znacek.

Dekuji za reakce.
Plutotype (717)|23.5.2014 17:38
Ja by som išiel do SONY KD-65X9005B alebo do Panasonic TX-65AX800E, ale treba počkať nech padnú ceny trošku ( september ). Môj favorit bude Toshiba 65L9400U, ale tam som si neni istý cenou či bude okolo 100-120.000 Kč po nejakej zľave. A či u nás bude tiež sa nevie.

Vo Full HD 65" je to bieda, F7/F8 a tiež H7/H8 od Samsungu sú dobré TV, ale majú problém, že "cukajú" po zmene scén. H64xx séria tento problém podľa recenzii nemá, takže 65H6470 by mohla byť dobrá kúpa. SONY nemá vo FullHD 65" v roku 2014, ale len 60W855B, ktorá ale nemá žiaden dimming ( ani ten pseudo dimming ). Nemusí to byť ale špatná TV, len je tam riziko horšej uniformity.
Ladys (1829)|24.5.2014 11:00
Jsem rad, ze jsi se ozval zrovna ty, nebot jsem sehnal jeste Sony 65W855, kterou jsi ty kalibroval, testoval a celkem vychvaloval.

Timto bych te poprosil, zda bys mi poslal nastaveni z kalibrace aja bych si s tim pak pohral ?...predem dik
Ma dorazit v pondeli.

Jinak informace pro ostatni pokud by meli o tento nedostatkovy model zajem, v patek se objevilo paar kusu na externich skladech a nekolik eshopu na to zareagovalo.
Plutotype (717)|24.5.2014 12:09
Nie že by 65W855 bol najlepší televízor, ale ja som neobjavil žiadnu zásadnú chybu. Dúfam, že ten čo dorazí Tebe bude ok, čo do uniformity. To je jediné riziko.
Kalibračné nastavenia, ktoré som nechal inému užívateľovi, bohužiaľ nezdieľam. :-) Ak Ti ide o presný obraz, rád Ti prídem Tvoj kus profesionálne nakalibrovať ( ak panel a podsvietenie bude v poriadku pri dodávke ). Napíš mi keď tak PM.