Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

eGreat R300 PRO prosim

nabuch (13)|10.5.2014 19:56
ahoj pořídil jsem si toto zařízení

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

s 3TB diskem

spojil jsem PC přes router přes Sambu do eGreat a když tam kopíruju z pc nějaký film tak to kopíruje jen 1.65mb/s jde to udělat nějak aby to kopirovalo rychleji ? takle budu kopiroval 600gb filmu asi desitky hodin :(

diky za rady
KamilZ (10277)|10.5.2014 20:08
Tohle je obecná bolest levných MMC, nejsou optimalizované pro takovéto operace. Zkus prolést menu, jestli se tam nedá aktivovat "NAS mode" nebo něco podobného, pak se zařízení přepne do spec. režimu a kopírování běží rychleji. A zkus FTP, to bývé také rychlejší, je to jednodušší protokol. Ale i tak žádné zázraky typu 10MB/s nečekej.
nabuch (13)|10.5.2014 20:23
no a pokud bych ten disk z eGreat vyndal a dal do PC tak to by v pc z disku na disk asi slo rychleji ? kazdopadne dik za info
KamilZ (10277)|10.5.2014 20:26
Samozřejmě, asi tak 30x rychleji :-) (záleží podle disků a PC, ale minimálně 40 MB/s by to mělo dát).
nabuch (13)|16.5.2014 09:47
Zdarec tak jsem narazil na trošku jiný problem. Zapojil jsem eGreat přes USB 3.0 do PC a naskočí na televizi: Enter USB OTG mode... no a to je šecko..je to tam třeba pul hodiny ten loading a nic...nevite co stím? přitom v PC se disk oběví a jde sním normalně pracovat a nahravat na něj..přes USB 3.0 to vali krasnych 50-100mb/s ale ten obraz Enter USB OTG mode... prostě zamrzne a nic...jde jen vytahnout USB z eGreatu a dal to normnalně funguje. Tak nějak bych byl rad kdybyse s eGreatem dalo dal normalně pracovat a netrčela tam ta tabula Enter USB OTG mode... :Dmám nějaký firmaware xEgreat-III-R200S-R300-3.0.5.5-by-CSv2.6-DMD-xLiveCZ

dikyza rady
miro333 (716)|16.5.2014 11:09
no a nie je to náhodou tak, že pri pripojení k pc cez USB kábel sa egreat prepne do režimu externého disku a ak ho chceš použiť ako prehrávač a prehrávať z pc filmy, musí byť k pc pripojený cez LAN? manuál píše čo?
nabuch (13)|16.5.2014 11:23
manual popisuje k cemu je jaka dirka, ale nic o tom jak co funguje..prostě manual mi jen řekne že tahle dirka je usb a tahle dirka je optical a atd a když mám egreat zaplej v siti jako LAN tak je to to stejné...po připojení usb se napíše ten loading a tim to končí..prostě po připojení USB kabelu nejde jakkoliv pracovat stim egreatem ptoože je to v loadingu a jde to jen vypnout a nebo vytahnou kabel...což asi není správně ?
Saxel (2279)|16.5.2014 14:24
[QUOTE=miro333;489213]no a nie je to náhodou tak, že pri pripojení k pc cez USB kábel sa egreat prepne do režimu externého disku ...[/QUOTE]
Ano je to přesně tak, eGreat se přepne do módu On-The-Go (OTG) a umožní tak PC přímo přistupovat na disky připojené k eGreatu. V tomto módu není schopen nic přehrát.
nabuch (13)|16.5.2014 15:57
ok diky..tak aspon žese vyřešil ten primární problem pomaleho kopirovaní...je teda škoda že ten OTG mod nejde nějak vypnout, protože jedina možnost je na tvrdo vypnout eGreat a nebo vytahnout kabel..nějak neexistuje žadna možnost tlačitkem vypnout OTG a dal pokračovat s přehravačem
miro333 (716)|19.5.2014 11:35
ale ak vytiahneš ten USB kábel, tak OTG zmizne a je z neho zasa normálny prehrávač, ni? skrátka na nakopírovanie súborov do interného disku prehrávača pripojíš usb, po skopírovaní odpojíš a aprehrávač prehráva...