Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 17 z 17

Téma: Formát .mpg - problém s přehráváním

Nováček Avatar uživatele Najlvin
    Registrace
    Apr 2010

Tak já pořád považoval formát 50p spíše za něco výjimečného. Pro mé osobní použítí v PC mi bohatě stačí originál 50i a jinak ta videa nijak nesdílím. Horší je to s YouTube, kam ta videa směřuji především. Ten umí jen 25p. A co jsem zatím zkoušel za způsoby odstranění prokládání, tak výsledky nebyly nikdy dle mých představ. Čert vem, že to nebude tak krásně plynulé jako originál, ale nejvíc mi vadí to trhání obrazu nebo naopak rozmazání při pohybu. Když se na to dívám v PC, bolí z toho oči...

Frame server jsem zatím nezkoušel. Obávám se, že to bude pro mě už moc komplikovaný. Hodila by se mi spíše nějaká jednoduchá utilitka, kam bych jen to video vrazil a z druhé strany vylezlo bez prokládání v 25p. Ovšem jak to tu tak čtu, dosažení kvalitního deinterlace asi tak jednoduché nebude
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Zdravím , mám dotaz. "W-MVW" znamená Womble Video Wizard ? Sám jej totiž používám asi od roku 2006 dodnes.Umím dělat snad ve všem , ale tohle Womble je bezva a přesné i když nenabízí vše.Mám stabilně tohle Womble , Videopad od NCH free , Avidemux a nyní jsem s HW získal Power Director tuším 11. Trochu těžkopádné ale zajímavé , co se týče přesnosti a rychlosti střihu tak na Womble to nemá ale je tam spousta jiných převážně zbytečných "serepetiček" .Womble ale má problém s tím podle mě nesmyslem prokládaného videa 1080i.Dokonce jsem vyměnil kameru a nyní si točím 720p 1080i nepoužívám a s větší části to stříhám a ozvučuji ve Womble a čas od času když chci přidat nějaký ten nesmysl tak to projedu přes ten Cyberlink , ale mám pocit že si tím jen přidávám zbytečnou práci a možná i degraduji obrazový výstup.
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. LCD: Problém s prehrávaním HD videa
    Od Jamsy v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 28-08-2011, 21:52
  2. problém s přehráváním AVi
    Od Datarios v sekci DVB-T
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 15-08-2009, 16:09
  3. LG DVX 162,problém s přehráváním DivX