Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 70 1231151 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 1050

Téma: Samsung 2014 - UExxH6200, UExxH6400, UExxH6500

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Hlavné vlákno pre modely:

Samsung H6200

H6200 is yet another variant in the 6 series, this one without 3D glasses in the box.

Full HD

Smart TV

Quad Core processor

CMR 240 / 200

WiFi

Samsung H6400

H6400 is one of the mid-range models with Full HD resolution and Smart TV functionality.

Full HD

Smart TV

Quad Core processor

CMR 480 / 400

Active 3D

Smart Touch remote

WiFi

Samsung H6500

As always, Samsung has a lot of mid-range models and H6500 is among them. It varies slightly from the other 6 series models.

Full HD

Smart TV

Quad Core processor

CMR 720 / 600

Active 3D

Twin tuner (Europe)

Smart Touch remote

WiFi

Kompletné porovnanie celého modelového radu tu
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 10-01-2015 v 16:31
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    May 2009

Recenzia H6400 z hdtvtest.co.uk tu

resume:
    the Samsung 40H6400 is a shining example of why direct LED (even sans local dimming) is favoured over edge-lit models by those who value picture quality – we’d willingly accept a bigger waistline in exchange for a deep, consistent black canvas. Together with greyscale and colours which can be calibrated to near perfection, not to mention a street price just north of Ł600 at this time of writing, these positive attributes make the UE40H6400 one of the wisest buys if you’re looking for a TV that can deliver first-rate image quality without breaking the bank.

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Vie niekto ci aj vacsie H6400 (teda napr. 55H6400) budu direct LED ako ta recenzovana 40H6400?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Už sem byl skoro rozhodnut koupit loňský model UE40f5300 ale teď sem trochu na vážkách jestli si připlatit 4000,- a koupit raději UE40H6200. Stojí ty peníze za to? jde mi jen o kvalitu obrazu... Předpokládám že h6200 a h6400 budou víceméně obrazově stejné (krom 3D).

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2012

Já bych vyčkal, kde všude se letos objeví direct LED panely. Ten úryvek co zmínil vivid.sk o tři příspěvky výše mluví sám za sebe.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od tdlmarek Zobrazit příspěvek
    Já bych vyčkal, kde všude se letos objeví direct LED panely. Ten úryvek co zmínil vivid.sk o tři příspěvky výše mluví sám za sebe.
    F5300 má také direct LED

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Mimochodem nedozvěděli ste se někde jak je na tom panel u H6200 v porovnání s H6400 po stránce kvality obrazu?

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2012

Citace Původně odesláno od Kudykam Zobrazit příspěvek
    F5300 má také direct LED
    Ano, ale je to loňský kus s 60 Hz panelem. Letos právě direct LED začíná pronikat i do střední třídy, ultratenké rámečky už asi nejsou tak "in".

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

otázkou je jestli tak kvalita v obrazu zaplatí ty 4-5000 navíc oproti té F5300...

Registrace
    May 2009

Osobne by som vobec nepozeral na 5xxx radu, ale radsej siel vyssie. Podla specifikacii maju modely H62xx uz 3D, takze je tam 120Hz panel (taktiez moznost MCFI). Ci je tam realne rovnaky panel, ti nikto nepovie, ale podla minulorocnych skusenoti je naozaj mozne, ze cela rada 6xxx pouziva rovnake panely (aj ked opat pozor na loteriu, pretoze v niektorych statoch moze byt pri recenzii uvedeny na test iny panel, ako je realne dostupny pri predaji. Viac som o tom pisal tu).

Nováček
    Registrace
    Jan 2014

Nedá mi to a musím se podělit o svoje zkušenosti. Po jedné vadné Sony 50W815B (kdo má zájem, tak tady http://www.czc.cz/sony-bravia-kdl-50...47565b/produkt ) jsem dostal nový kousek, který byl sice v pořádku, ale potom, co se CZC vyjádřilo k politice dárků (přiložený PlayStation prý nelze prodat jinak mi neuznají reklamaci) a odmítlo dorovnat nabídku konkurence (5-letá záruka zdarma), jsem jim Sony vrátil. Dlouho jsem pak přemýšlel, jakou TV zvolit, až jsem se rozhodl pro LG (47LB630V), která mě přímo uchvátila svým webOS (a navíc v rodině panovala nezměrná touha po jednoduchém a intuitivním ovládání a příjemném UI, což se o Sony říct opravdu nedá). Vzhledem k absenci recenzí, jsem moc nevěděl, co od obrazu čekat, ale tajně jsem doufal, že by to oproti Sony nemusela být zase až taková katastrofa. Mýlil jsem se ... Večer jsem ani nedokoukal film do konce, protože tak příšerný backlight bleed v černým pruzích jsem ještě nikdy neviděl. Clouding byl po celé obrazovce, banding při MS ve fotbale naprosto nehorázný atd. atd. TV šla hned druhý den zpět do Alzy výměnou za Samsung UE48H6400.

Už jsem byl opravdu zoufalý, protože jsem nikdy nezažil takový kolotoč výměn. Po přivezení TV domů, jsem zjistil, že nejde upevnit na stojan kvůli špatně vyvrtaným závitům, do kterých neseděly šroubky. Nevzdal jsem to a šroubky prostě protlačil pořádným šroubovákem, takže TV teď konečně bezpečně sedí v obýváku.

A teď k TV ...

Myslím si, že po svých bohatých osobních zkušenostech s modely roku 2014, mohu říct, že tento Samsung je jedním slovem DOKONALÝ. Nulový backlight bleed, banding prakticky neexistuje (to už bych se na něj musel hodně soustředit, abych ho někde našel), bez cloudingu i DSE. Černá je v porovnání s LG omračující, v porovnání se Sony podobná, možná dokonce lepší. V zahraničních recenzích si ho dost chválili i kvůli Direct-LED podsvícení a musím říct, že oprávněně. Jinak "Smart" fce jsou na úplně jiné úrovni než u zastaralého, lagujícího Sony a TV je opravdu radost ovládat přes jejich Smart ovladač (klasický putoval do krabice a zatím jsem ho jedinkrát nepotřeboval). Konečně moderní televize s perfektním obrazem a rychlým uživatelským prostředím. Naposledy mě např. neuvěřitelně příjemně překvapila možnost seřazení kanálů v PC, kde je to otázka 1-2 minut, ne jako na ostatních TV, kde s tím strávíte desítky minut. Kdybyste měl někdo další, otázky, klidně se ptejte

Trošku jsem se rozepsal, ale doufám, že to alespoň někomu pomůže

Nováček
    Registrace
    Dec 2013

Jak je to s těmito modely ve velikosti 50" ? Např. UE50H6400, nebo UE50H6470 najdu jenom ve dvou e-shopech, jinak nikde nic. Dle www.samsung.cz ani neexistují...

Registrace
    May 2009

Zrejme je urceny na ine trhy a ma s velkou pravdepodobnostou panel od ineho vyrobcu. Nema vyznam robit dva modely s rozdielom 2" pre jeden trh.

Nováček
    Registrace
    Jun 2014

Nevíš kolika Hz panel je v té TV? Díky.

Citace Původně odesláno od vojtaklofac Zobrazit příspěvek
    Nedá mi to a musím se podělit o svoje zkušenosti. Po jedné vadné Sony 50W815B (kdo má zájem, tak tady http://www.czc.cz/sony-bravia-kdl-50...47565b/produkt ) jsem dostal nový kousek, který byl sice v pořádku, ale potom, co se CZC vyjádřilo k politice dárků (přiložený PlayStation prý nelze prodat jinak mi neuznají reklamaci) a odmítlo dorovnat nabídku konkurence (5-letá záruka zdarma), jsem jim Sony vrátil. Dlouho jsem pak přemýšlel, jakou TV zvolit, až jsem se rozhodl pro LG (47LB630V), která mě přímo uchvátila svým webOS (a navíc v rodině panovala nezměrná touha po jednoduchém a intuitivním ovládání a příjemném UI, což se o Sony říct opravdu nedá). Vzhledem k absenci recenzí, jsem moc nevěděl, co od obrazu čekat, ale tajně jsem doufal, že by to oproti Sony nemusela být zase až taková katastrofa. Mýlil jsem se ... Večer jsem ani nedokoukal film do konce, protože tak příšerný backlight bleed v černým pruzích jsem ještě nikdy neviděl. Clouding byl po celé obrazovce, banding při MS ve fotbale naprosto nehorázný atd. atd. TV šla hned druhý den zpět do Alzy výměnou za Samsung UE48H6400.

Už jsem byl opravdu zoufalý, protože jsem nikdy nezažil takový kolotoč výměn. Po přivezení TV domů, jsem zjistil, že nejde upevnit na stojan kvůli špatně vyvrtaným závitům, do kterých neseděly šroubky. Nevzdal jsem to a šroubky prostě protlačil pořádným šroubovákem, takže TV teď konečně bezpečně sedí v obýváku.

A teď k TV ...

Myslím si, že po svých bohatých osobních zkušenostech s modely roku 2014, mohu říct, že tento Samsung je jedním slovem DOKONALÝ. Nulový backlight bleed, banding prakticky neexistuje (to už bych se na něj musel hodně soustředit, abych ho někde našel), bez cloudingu i DSE. Černá je v porovnání s LG omračující, v porovnání se Sony podobná, možná dokonce lepší. V zahraničních recenzích si ho dost chválili i kvůli Direct-LED podsvícení a musím říct, že oprávněně. Jinak "Smart" fce jsou na úplně jiné úrovni než u zastaralého, lagujícího Sony a TV je opravdu radost ovládat přes jejich Smart ovladač (klasický putoval do krabice a zatím jsem ho jedinkrát nepotřeboval). Konečně moderní televize s perfektním obrazem a rychlým uživatelským prostředím. Naposledy mě např. neuvěřitelně příjemně překvapila možnost seřazení kanálů v PC, kde je to otázka 1-2 minut, ne jako na ostatních TV, kde s tím strávíte desítky minut. Kdybyste měl někdo další, otázky, klidně se ptejte

Trošku jsem se rozepsal, ale doufám, že to alespoň někomu pomůže

Registrace
    May 2009

podla vsetkeho tam budu 100/120Hz panely.

Strana 1 z 70 1231151 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: Samsung 2014 - UExxH7000, UExxH8000
    Od vivid.sk v sekci Samsung
    Reakcí: 553
    Poslední příspěvek: 09-07-2020, 21:13
  2. Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 16-09-2005, 16:02