Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Výběr menší Tv do kuchyně

klasik19 (2)|28.4.2014 00:15
Zdravím pánové,

Mám v plánu nahradit starou CRT tv v kuchyni za LCD tv. Dispozičně může být maximálně 24" velká..Finanční strop je tak 5000 Kč, max 5500 Kč, víc opravdu ne.

Původně jsem chtěl jen 22", ale po přeměření skutečně velikosti je to opravdu dost malý, tak sem se díval na 24", ale ty zase nemají takovou kvalitu jako 22" (Dobrá značka, fullhd, dolby surround, smart tv, wifi atd...) Tak nevím, ale asi převáží velikost tv...Nicméně mám tyto tipy, prosím o Vaše názory, nebo i případně úplně jinou tv, ale moc jich kvalitních v této kategorii menších tv zřejmě není...

24"
Tahle vypadá celkem slušně podle parametrů, ale je to novinka, tak nevim jestli do ní mám jít...mrzí mě, že nemá Fullhd
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Tahle má Fullhd, ale zase je to sencor a zvuk je bídnej co čtu z recenzí...
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

22"
V téhle katogorii je asi král tahle tv, ale je to jen 22" no...
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Tak nevím jakou vzít...
KamilZ (10277)|28.4.2014 05:56
Bojím se, že v takové pidivelikosti a lowendu zde rady moc nečekej, tohle se zde prakticky neprobírá. Navíc je +- celkem jedno, co v dané kategorii pořídíš, rozdíly jsou minimální (pouze bych vypustil ten Sencor, ale u 24" bych i ten možná zkousnul :D ). Než Sencor, tak raději Grundig.

Co se týká HD, tak záleží, jak bude daleko. Jestli víc jak 2m, tak to na 22-24" nepoznáš a stačí HD Ready.
klasik19 (2)|28.4.2014 11:23
No to bych taky volil Grundig, ovšem kdyby nějakej byl, v týhle kategorii je to opravdu zoufalá volba, asi to vyhraje ten philips-24phh4109, i když je neprozkoušenej...Co se týká vzdálenosti na koukání, tak nejčastěji z gauče což je tak 120cm a od stolu tak 2 metry...
RoPo (6061)|28.4.2014 11:36
Philipsům bych se vyhnul díky špatným zkušenostem s reklamacemi.

Dle mého názoru v této velikosti vyber zmiňovaný model Samsung UE22F5000.