Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: SONY má full frame snímač na 4K video

Je tu pořád Avatar uživatele jozkopower
    Registrace
    May 2011

a tu je hodnotenie A7s profesionálom z eoshd - stačí prečítať prvé dve vety, celý článok o superlatívoch : http://www.eoshd.com/content/13158/e...ony-a7s-review
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas Avatar uživatele appa
    Registrace
    Jul 2011

Však v poho .-), já jen s kamerou dělám často, a vidím spíš tu praktickou stránku. Pokud s technikou budeš dělat každý den, tak opravdu papírové hodnoty nebudou to, co tě bude apriori zajímat. Je pěkné, že A7s je vynikající na lowlight, ale pak zjistíš, že při 90proc záběrů nepotřebuješ takovou citlivost a na zbytek si přisvítíš. Spíš tě pak bude štvát mizernej rolling shutter u A7s a pak ergonomie ovládání a další a další věci.

Pokud máš prachy si to koupit a jen tak si blbnout, proč ne, mám taky rád hračky. Ale na práci to není. A to samé platí u 50p. Je to super mít na kameře 50p, ale při práci nakonec zjistíš, že to z 99proc. nepotřebuješ.

Je hezké podebatovat o novinkách a jak jsou super, ale doporučuji větší nadhled při hodnocení jak je ten který stroj vhodný pro skutečnou práci. Kolik těch videí je pak skutečně natočeno takovým foťákem? Krom různý testů a pokusů? A pokud odpočtu i naprosté laiky jen nadchlé pro věc, tak zjistíš, že s tím "skutečně" nikdo točit nebude.

Je tu pořád Avatar uživatele jozkopower
    Registrace
    May 2011

- ano, je mi jasné, že kamera je na video daleko lepšia. Vidím to na YT i na forach. S ergonomiou by sa na amatérske točenie dalo zmieriť, hnevajú ma iné veci - slabo stabilizovaný obraz, pomalé až rozpačité zaostrovanie, strata objektu po zaostrení, neplynulá zmena expozície a spústa dalších negatív hybridov. Malá DOF je tiež relatívna výhoda veľkých čipov. Konečne, mám Sony RX10 s palcovým čipom. A7s sledujem z nadšenia, no pochybujem, že to kúpim.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Sony DSC-RX 100 - palcový snímač na video !
    Od jozkopower v sekci Videokamery
    Reakcí: 88
    Poslední příspěvek: 27-06-2013, 18:26
  2. Čím a na čem stříháte Full HD video?
    Od Tomas_X v sekci Editace videa
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 09-11-2011, 11:07
  3. Full HD video MP4 - konverze
    Od Pulby v sekci Editace videa
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 15-07-2009, 16:59
  4. Nastavení projektu pro video ve Full HD