Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 25 z 25

Téma: Popelka a reálné barvy

Je tu pořád Avatar uživatele geronimoh
    Registrace
    Nov 2009

Podle mého názoru odvedla ČT dobrou práci. Ještě by měli obarvit Pyšnou princeznu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Bylo to moc pěkné a rozhodně to za tu investici z námi zaplacených koncesionářských poplatků stálo.

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Sranda je, že jak ukazovali splitscreeny nové a staré části, tak jsem nepoznal, která je která

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Na splitech to bylo vidět. Alespoň jsem to poznal. Stará popelka byla celkově tmavší, vybledlá. Nebo např. plášť Šafránkové, jak utíká ze zámku byl na "známé" verzi šedý. Tady byl reálně starorůžový.

Registrace
    Nov 2009

Ten rozdíl byl dost dramatický - pěkně viditelný v ukázkách na ČT HD, kdy to ukazovali současně na "rozdělené" obrazovce

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Upřesním to - myslel statické obrázky na webu, tam jsem to luštil

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Na webu to poznat moc nebylo (ale to je právě to zkreslení, a to je to, proč moc nemám rád ukázky po webu - viz naposledy ten tajtrdlík Zeman v kravatě). V TV to poznat bylo, kousek jsem sledoval (z profesionálního zájmu). Pohádku jsem samozřejmě nedokoukal - protože jsem ji viděl mockrát.

Je tu pravidelně Avatar uživatele miro333
    Registrace
    Aug 2006

takže možno existuje originál 16:9 verzia popoluchy, u nemcov...

http://www.parabola.cz/forum/topic-81613/

---------- Doplněno v 12:39 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 12:37 ----------

Citace Původně odesláno od geronimoh Zobrazit příspěvek
    Podle mého názoru odvedla ČT dobrou práci. Ještě by měli obarvit Pyšnou princeznu.
    dofarbovať černobiele filmy je barbarstvo! dúfam, že tá móda z deväťdesiatych rokov kolorovať staré čb filmy je nenávratne preč.

Je tu pravidelně Avatar uživatele miro333
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    miro333> nemozes porovnavat original BD a tym, co sa vysiela v eteri. Ten bitrate je znacne nizsi, kludne mohlo ist povodne o rovnaky zdroj, ale odbavovacia technika tento obraz takto "upravila". Ten retazec, ktorym to prechadza nieje zrovna kratky, takze aj "HD" obraz z TV nikdy nebude tak dobry, ako na BD (pripadne kvalitne spraveny BDrip). Ja som skor prekvapeny, ze ten obraz je podozrivo "dost dobry" na TV vysielanie.
    vivid, ja som len chcel poukázať na to, že ČT zrejme prevzala blu-ray starý už pár rokov a prezentuje ten zreštaurovaný obraz ako svoje dielo...

Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od miro333 Zobrazit příspěvek
    vivid, ja som len chcel poukázať na to, že ČT zrejme prevzala blu-ray starý už pár rokov a prezentuje ten zreštaurovaný obraz ako svoje dielo...
    no nevím, možná máš pravdu, ale na ČT o velikonocích ukazovali mašinu, na které to údajně dělali a vysvětlovali, že v ČR se nezachovala žádná nepoškozená filmová kopie Popelky, takže si ji museli vypůjčit od Němců.

---------- Doplněno v 17:23 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 17:21 ----------

Citace Původně odesláno od miro333 Zobrazit příspěvek

dofarbovať černobiele filmy je barbarstvo! dúfam, že tá móda z deväťdesiatych rokov kolorovať staré čb filmy je nenávratne preč.
    to je tvůj názor, já ti ho neberu, ale realita není černobílá, ale barevná a já zase pro změnu nemám rád černobílé filmy a fotografie

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. LCD: Internetová TV přes webový prohlížeč ve smart TV - reálné?
    Od Rakub v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 18-03-2014, 16:59
  2. Reálné rozlišení FullHD TV?
    Od dawluxe v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 12-09-2011, 20:48
  3. Barvy
    Od Doming v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 31-03-2010, 23:59
  4. barvy crt