Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer SideWinder 3

marek8953 (135)|27.3.2014 20:57
Dobrý deň , dnes som kúpil Xtreamer SideWinder 3 ver.4,2,5 ,ale v menu nastavení nemám ponuku k aktualizácií softvéru ako je dané v príbalovom letáku / návod/ nemá niekto s tím skúsenosti.
Ďakujem
whitesak (406)|28.3.2014 11:59
Doporuceny postup aktualizace firmware je "emergency": http://www.xtreamer.net/downloads/sidewinder-3/sidewinder-3-firmware/ver-4-2-7.aspx

The installation proceedure is as follows:

- Un-zip/Extract the Emergency ???????.zip file. This will reveal an install.img file.
- Copy the install.img file to the root of the USB2 thumb/pen-drive (ie: not inside a folder).
- Insert the thumb/pen-drive into one of the rear USB ports.
- Disconnect the power from the Xtreamer media player and wait for 30 seconds.
- Press the power button on the front of the Xtreamer media player and keep it pressed.
- Re-connect the power to the Xtreamer media player - with the power button still pressed.
- After a few seconds the emergency upgrade process should be visible on your display device (if the procedure has been performed correctly). Now you can release the power button.
- After the "Emergency Recovery" installation procedure has finished, the Xtreamer media player should automatically perform a RESTORE DEFAULT (which will remove all your saved pre-sets).
- However, it is highly recommended that you also manually perform a mandatory RESTORE DEFAULT to completethe firmware installation.
trebor (40)|28.3.2014 14:28
Je verzia firmwaru Ver 4.2.7 určená aj pre model SW3? Pretože v popise toho firmwaru sú pokyny na inštalaciu pre Prodigy Black a Silver.
hakmar (401)|28.3.2014 16:55
Je aj pre SW3, skúšal som ju ale potom som sa vrátil k 4.2.3.. Inak ja vždy inštalujem cez usb, kde nakopírujem rozbalený súbor s koncovkou tuším img. USB vložím do slotu v SW3 a podržím tlačítko štart na prístroji, nie na ovládačke, až pokiaľ nezačne ledka blikať,postíš a prebieha inst.
Kaplan007007 (4)|1.4.2014 16:34
Můžu se zeptat proč jste se vrátil k 4.2.5?
trebor (40)|2.4.2014 08:39
[QUOTE=Kaplan007007;485808]Můžu se zeptat proč jste se vrátil k 4.2.5?[/QUOTE]

To by zaujímalo aj mňa.
hakmar (401)|2.4.2014 12:28
K 4.2.3 som sa vrátil hlavne preto, že som mal pri prehrávaní filmov cez obrazovku horizontálny tenučký pásik,ktorý sa akoby posúval zospodu nahor a deformoval časť obrazu, robilo mi to aj u niektorých starších firmwarov, ono asi by som to ani nezbadal ale na 60" plazme to už vidieť je, taktiež z uv. firmwarom mi nešli prehrať niektoré BD Iso súbory, hlavne BD Audio.
whitesak (406)|2.4.2014 20:45
Tento maly "problem" se zobrazenim horizontalniho tenuulinkeho pasku, respektive nekdy i tenoulinkych pasku (az tri) jsem mel take. Je to velmi nepatrne a v podstate se toho ani neda vsimnout, jen pri nekterych zaberech, na velke telce a pri velke pozornosti divaka. Ja si toho vsiml u BBC Planet Earth. Nicmene problem dle mne neni a asi ani nebyl dany nekterymi verzemi firmware. Ja nyni pouzivam posledni 4.2.7 a problem tam neni. A jak jej (kdo jej ma) odstranit? Staci si pohrat v setupu xterameru v sekci nastaveni systemu s velikosti obrazovky. Proste s tim spravne posibovat. Podle mne totiz toto drobne nastaveni velikosti obrazovky (v jednotkach jednoho, dvou, tri horizontalnich pixelu, tedy radku) neni mozne resit jinak nez ubranim a nebo naopak zduplikovanim techto radku. A algoritmus je spravny, rozlozi to rovnomerne v cele obrazovce ty radky co nejvice od sebe. Na kraji u sebe by to bylo spatne. U ubrani ne, ty by tam proste nebyly, ale u pridani by to bylo moc videt.
A to je proste ono. Kdyz se nastavi velikost obrazovky spravne, aby nebylo nutne nic pridavat ani ubirat, tak je obraz naprosto bez chybicky. I u FW 4.2.7.
hakmar (401)|2.4.2014 21:13
Mal som rovnaké nastavenia pri oboch firmwaroch, pri 4.2.7 som problém videl, pri 4.2.3 nie, toť vsjo.
marek8953 (135)|21.5.2014 12:33
Dobrý deň , prosím o radu a pomoc neviem si už rady s Xtreamerom 3 se s inštaláciou Xlive,XliistnPlay Music a Xtreamer live , ja to inštalujem cez Telnet a pri posledních dvoch skupinách mi stále hlási hlášku že niesu nainštalované ako ďalej , alebo prosím o riešenie verzia 4.2.5