Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

EPG v TV Samsung UE55F6500

kern.peter (2)|24.3.2014 18:43
Ahoj, mám problém s EPG průvodcem v tv Samsung UE55F6500. V menu funguje čeština bez problémů,ale v EPG jsou písmena ž,ř,č,š zaměněna různými znaky.Zkoušel jsem nastavování země na V. Británii jak jsem někde na foru našel,ale bohužel diakritika v EPG stále nefunguje.Firmware mám T-MST12DEUC_1119.0.
Dovede někdo poradit ??
Díky :-)
Pan_Psychousek (2)|30.3.2014 22:10
Zdar,stejny problem sem resil u typu UE55ES6300...a to vymenou za kus urceny pro cesky trh.Koncove typove 4-cisli musi koncit SXXH coz odpovida nasemu trhu a nikoli SXZG coz bylo v mem pripade region Nemecko,Rakousko,Svycarsko.Volal sem i na autorizovany servis Samsung a jde to pry zmenit prehranim firmware,ale se zarukou pak bude asi problem.A bylo mi taky sdeleno, ze pokud neni pro cesky trh musim pripadne reklamace resit jen pres prodejce....Nebylo tedy co resit-mel sem to kupovane u alzy jako cz distribuci,takze mi to vymenili bez problemu a mam klid....
kern.peter (2)|1.4.2014 00:47
[QUOTE=Pan_Psychousek;485654]Zdar,stejny problem sem resil u typu UE55ES6300...a to vymenou za kus urceny pro cesky trh.Koncove typove 4-cisli musi koncit SXXH coz odpovida nasemu trhu a nikoli SXZG coz bylo v mem pripade region Nemecko,Rakousko,Svycarsko.Volal sem i na autorizovany servis Samsung a jde to pry zmenit prehranim firmware,ale se zarukou pak bude asi problem.A bylo mi taky sdeleno, ze pokud neni pro cesky trh musim pripadne reklamace resit jen pres prodejce....Nebylo tedy co resit-mel sem to kupovane u alzy jako cz distribuci,takze mi to vymenili bez problemu a mam klid....[/QUOTE]

Díky moc za odpověd.
Tak to já mám asi smůlu,žiju v Německu a TV je koupená také tady,tedy v Německu :-(
To mi asi za český model nevymění.
A víš něco o tom jak se dá přehrát ten firmware?
Pan_Psychousek (2)|1.4.2014 08:28
No uz sem to dal neresil,ale nasel jsem tady na foru podobnou diskuzi....

https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/29589-Samsung-UE40D6750/page2