Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Padání vlc při streamování po 12ti hod.

Nováček
    Registrace
    Sep 2013

Pomocí vlc streamuju klipy a s vlc se děje něc podivného. Přesně po 12 hodinách se stream sekne a hodí to hlášku: Microsoft Visual C+ + Runtime library - viz. příloha. V PC mám nainstalované všechny knihovny 2005 - 2013. Už jsem vymazal cache a nastavení a opět nastavil od začátku, přeinstaloval verzi vlc, ale děje se to stále. Tak hledám pomoc a radu zde.
    Ještě doplňuji, že na PC jsou Windows 7.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Screenshot_2014-03-05-06-09-18.png 
Zobrazení: 125 
Velikost: 95.2 KB 
ID: 26758  
    Naposledy upraveno uživatelem mirostep: 18-03-2014 v 14:38
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Našel jsem jen tohle, nejsi sám, komu to po 12 ti hodinách padá: https://forum.videolan.org/viewtopic.php?f=4&t=74963

Vypadá to na bug ve VLC, který se jim tehdy nepodařilo reprodukovat, takže to zřejmě neopravili. Prohledej supportní fórum VLC. Máš runtime C++ vždy poslední verze pro daný "rok"?

Pozn: jak jsem googloval, tak padání VLC při streamování je docela časté ...

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

To vypadá na memory leak. Chyba autorů VLC.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

tak VLC je sice super, ale na streamování moc ne co streamuješ za soubory? máš to v nějaké playlistu který potřebuješ měnit?

ffmpeg je třeba fajn, ale s tím playlistem to asi jednoduše nepůjde, spíš bych se podíval po nějaké aplikaci přímo pro takové vysílání, jsou i free verze...na jaký server potom ten obsah je streamovaný? nenapadá mě moc jak softwarově vyřešit playlist a streamování zároveň, leda HW pořídit si vstupní HDMI kartu a propojit jí s výstupem z grafiky a z toho HDMI vstupu karty už SW streamovat na server...je to sice takové krkolomnější SW by to možná taky šlo posílat video do nějakého ovladače a z toho to potom brát do ffmpegu, ale nevím jestli je něčeho takového VLC schopný

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

ffmpeg streamuje ako VLC .. jaky problem ? aj playlisty sa urcite daju spravit ..

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

playlisty jsem našel jedinou možnost udělat baťák s for příkazem, myslíš že to jde i jinak?

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

da sa vselijako .. mozes mu aj podhodit zoznam a on ich zahra za sebou ..

Nováček
    Registrace
    Sep 2013

Streamuju stále z VLC (playlist) a vyřešil jsem to tak, že pomocí příkazů v souboru bat se vlc restartuje ještě než uběhne 12 hod. Podívat se můžete zde http://klik-tv.net/. Není to úplně optimální řešení, ale zatím to funguje.

Podobná témata

1. Padání PC při převodu videa
    Od dostas v sekci Editace videa
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 27-11-2006, 13:03
  2. Padání PC při převodu videa
    Od dostas v sekci Editace videa
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 23-11-2006, 15:52
  3. padání ICQ....
    Od Ikari v sekci Problémy s PC (HW/SW)