Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic plazma se sama restartuje

prkinko (2)|10.3.2014 20:01
Plazma Panasonic neopdp je cca 3 roky stará konkretně je to tx-p42g20e. Problém je následující, plazma se po určitých časových úsecích (30 min cca) sama restartuje, někdy tomu předchází to, že se např. při zesilování kousne na obrazovce nápis hlasitost a televize dál na nic nereaguje ( ale hraje dokud se zase nerestartuje, nebo se musí vypnout a zapnout vypínačem na televizi) poté jde opět ovládat a celé se to opakuje. Zkoušel jsem reset pomocí menu + (-hlasitost na televizi) ale nepomohlo, firmware je nejnovější. Prosím poraďte jestly s tím máte někdo zkušenost. Díky
Pavell007 (790)|10.3.2014 20:34
ty bláho, to může bejt cokoliv, klidně může odcházet zdroj, nějakej nafouklej přehřátej kondík a je vymalováno...
murder (46)|11.3.2014 04:17
Mám už 6 let nějaký model. Naštěstí se začala restartovat měsíc před zárukou (kurvitko odešlo dřív než mělo 😃 ) je to model z Makra, odešel zdroj. Jelikož tam byl nějaký levný z Maďarska, tak mi v servise ve Slatiňanech museli vyměnit i základní desku za poctivý Panasonic. Od té doby šlape bez jediného zaváhání.
prkinko (2)|22.3.2014 22:21
Problém vyřešen. Self check neobjevil žádný vadný board. Tak jsem zkusil odpojit anténu na DVB-T (stejně koukáme na sat) a TV se přestala restartovat. :)