Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Krta Czech link

blueant (820)|22.7.2005 07:29
[quote=Pitomec]No zase klasika s blokerem 9-) Chtěl bych vidět VOLA, kterej si kartu ještě nedá do receiveru, ale bude ji registrovat - to už musí být fakt idiot k pohledání... 9-) 9-) 9-) 9-) 9-)[/quote]

Uz som ti to raz pisal - Nemoze byt kazdy taky dokonaly ako ty.

Ja poznam takych viac - kupovali si kartu na slovensko - s tym ze si tam daju dohrat programy (prd do toho vidia - ako aj tu niektory :-E ) tak pre istotu si ju aj zaregistrovali na svojho znameho v Cechach.

BTW - Ja by som chcel vidiet toho vola - co stale rozchyroval ake su MULTIDISKY skvele - a aj ked sa objavili prve kusy z blbej varky - tak tvrdil ze to ISTO nemoze byt v diskoch - je to len v ludoch a vypalkach ... a podobne blablabla . 9-) 9-) 9-) 9-)
Pitomec (10211)|22.7.2005 07:33
[quote=blueant]Uz som ti to raz pisal - Nemoze byt kazdy taky dokonaly ako ty.

Ja poznam takych viac - kupovali si kartu na slovensko - s tym ze si tam daju dohrat programy (prd do toho vidia - ako aj tu niektory :-E ) tak pre istotu si ju aj zaregistrovali na svojho znameho v Cechach.

BTW - Ja by som chcel vidiet toho vola - co stale rozchyroval ake su MULTIDISKY skvele - a aj ked sa objavili prve kusy z blbej varky - tak tvrdil ze to ISTO nemoze byt v diskoch - je to len v ludoch a vypalkach ... a podobne blablabla . 9-) 9-) 9-) 9-)[/quote]

Nejde o dokonalost, ale zase nemůžou být všichni tak blbí, jako ty :-E

Když do toho prd vidí, tak ať koukají na STV a nekupujou karty na CL :-E

Fakt nemůžu za to, že je někdo TROTL a neumí si nakoupit zásobu Multidisců z dob, kdy žádný problémy nebyly - pak se nesmí divit, že má akorát tácky pod pivo :-E :-E :-E :-E :-E
P.S. Osobně tady mám ještě několik Multidisců z roku 2003 a s čitelností žádný problém :-)-
blueant (820)|22.7.2005 07:39
1 Ja ziadnu CZLINK kartu nemam - osobne ju nepotrebujem - mam ju dostupnu po sieti - BIOS2.

2. Vravim ze nikto nemoze byt taky dokonaly ako ty a vediet kedy sa dokazi vyroba a zasobit sa dopredu. :-E - navyse ked vypalenie prebehne v poriadku a chyba sa objavi neskor - povedzme po pol roku.

P.S. Stare multidisky mam aj ja bez problemov - ale tie nie su z vadnej varky o ktorej som pisal takze zase tocis o niecom inom. 9-)
Pitomec (10211)|22.7.2005 08:15
2. Tomu se říká správný odhad. A když ho nemáš, tak nevypaluj a běž třeba do parku cvrnkat kuličky :-E :-E :-E
blueant (820)|25.8.2005 08:28
Neda mi to aby som sa k tejto "nasej" teme - CZLINK a BLOKER nevratil este raz.

Stale si nezmenil nazor ? :-E
Ani teraz ked provider posiela instrukcie na mazanie providera 08 ? a toho tam nedokazes dat ani na BIOS2 karte ?

(musim sem napisat ze myslim bloker a vseobecne karty czlink (nielen neregistrovane) - to tu uz musim napisat x-ty krat lebo viem presne co by si odpovedal)

Ak bola karticka za blokerom CSFILM aj GSPORT - veselo frcia dalej - ak nie tak su do zaplatenia fuc :)
Pitomec (10211)|26.8.2005 12:37
Ty seš nenapravitelný pako - už asi po 100.000x ti píšu, že nikdy žádný provider na světě nebude posílat nějaký instrukce do karet, o kterých nic neví (t.j. karty, který nikdo neregistroval). A pokud je někdo vemeno a kartu si zaregistruje, tak ať si taky celou nabídku zaplatí 9-)
blueant (820)|26.8.2005 12:59
No presne takuto odpoved som cakal keby som tam nedal toto

[quote=blueant](musim sem napisat ze myslim bloker a vseobecne karty czlink (nielen neregistrovane) - to tu uz musim napisat x-ty krat lebo viem presne co by si odpovedal)[/quote]

tymto si ma presvedcil ze naozaj do toho vidis a stale pre Teba plati -

Ked o niecom prd viem tak budem trepat o inom.

BTW - bloker je celkovo na hovno aj na UPC - lebo treba si to zaplatit a ziaden bloker nieje treba :-E
Pitomec (10211)|26.8.2005 14:05
Dá se říct, že dneska už je bloker na ho*no i na UPC, resp. do konce roku si ho ještě můžeš užít :-E
jopein (450)|26.8.2005 14:06
ser*e na karty , venku je tak hezky :-E :BB: