Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nero - selhání komunikace

lupo (150)|27.5.2005 15:02
Při vypalování CD nebo DVD skončí Nero s hláškou Selhání komunikace, děje se to v různé fázi vypalování ale nejvíce kolem 10%. Sestava Windows XP professional SP2, Nero 6.3.1.25, LG GSA 4163B, firmware 103, média Verbatim DVD+R 4x, CD-R 48x, MB Asus P4PE De luxe, intel P4 3GHz, 256MB RAM. Celé znění chybové hlášky z logu: "CDR - 1024 File Writer.cpp, Line 304". Vypálit se podaří 1 medium z 10ti. Viděl jsem že se na to ptali už dva lide na poradně na živě ale nikdo neodpověděl, to samé na CDR serveru. Pokud někdo ví jak na to, přivítám jakoukoliv pomoc, děkuji. lupozavinacseznamteckacz
stayman (12393)|27.5.2005 15:14
Skus vymenit to Nero :-k za DVDDecrypter a aj media ine vyskusaj...
Krtek (1279)|27.5.2005 22:25
Já mám to stejný Nero a s Pionner 108 šlape v pohodě.
PcBuh (228)|28.5.2005 08:46
No jo no LG , poslední dobou mají nějaké problémy se SW :-)

Zlatej Pioneer nebo Plextor :-)
mirekv (7169)|28.5.2005 09:16
StayMan tě sice nepochválí, ale taky to pozoruju.
stayman (12393)|28.5.2005 16:44
Ja palim s DVDDEcrypterom, tak nemam problemy ziadne, Nero ma nezaujma :-)
jojto (865)|28.5.2005 16:56
Ja palim s Nerom, tak nemam problemy ziadne, Decrypter ma nezaujima :-)
stayman (12393)|28.5.2005 17:00
jojto
vid prispievatel :-I
vid web
vid [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

B-)
jojto (865)|28.5.2005 17:39
HEHE....skoro ako problemy s SAP....sak ked to nejde(nevedia to), tak nech pouzivaju DeepBurner a pod. Pre niekoho je aj nastavenie v Decryptery privela .Nero 6.3.17 Cool Beer
EDIT:
lupo inac http://forums.afterdawn.com/thread_view.cfm/172564
http://club.cdfreaks.com/showthread.php?t=129638 ... google.sk
imported_Mahony (71)|28.5.2005 18:07
[quote=jojto]Ja palim s Nerom, tak nemam problemy ziadne, Decrypter ma nezaujima :-)[/quote]

Nevím jak to někdo může napsat 9-) , protože Nero je samý problém.
O tom vypovídá neustálé opravy verzí. Neříkám, že je to špatný soft, ale je moc nabubřelý a proto často zlobí s nějakou sestavou počítače. Nemyslím si, že by to bylo vinou vypalovačky.
Já bych zvolil pro vypalování filmů jedině Decrypter. Pro svoji jednoduchost a bezproblémový chod. A vím o čem píši, protože jsem měl možnost vyzkoušet vetší počet různých vypalovaček ( značek ) a přesto jsem skončil u LG :-E . Takže jestli to není vada elektroniky toho kusu, tak vidím jednoznačně problém v Neru v kombinaci s HW. Zkus vypalovat s jiným softem, než je Nero a pokud se to bude opakovat, tak to vidím na problém HW ( buď v zapojení, řadiči a nebo vadná elektronika vypalovačky ).
jojto (865)|28.5.2005 18:35
[quote=Mahony][quote=jojto]Ja palim s Nerom, tak nemam problemy ziadne, Decrypter ma nezaujima :-)[/quote]

Nevím jak to někdo může napsat 9-) , protože Nero je samý problém.
O tom vypovídá neustálé opravy verzí. Neříkám, že je to špatný soft, ale je moc nabubřelý a proto často zlobí s nějakou sestavou počítače. Nemyslím si, že by to bylo vinou vypalovačky.
Já bych zvolil pro vypalování filmů jedině Decrypter. Pro svoji jednoduchost a bezproblémový chod. A vím o čem píši, protože jsem měl možnost vyzkoušet vetší počet různých vypalovaček ( značek ) a přesto jsem skončil u LG :-E . Takže jestli to není vada elektroniky toho kusu, tak vidím jednoznačně problém v Neru v kombinaci s HW. Zkus vypalovat s jiným softem, než je Nero a pokud se to bude opakovat, tak to vidím na problém HW ( buď v zapojení, řadiči a nebo vadná elektronika vypalovačky ).[/quote]

Napisal som to aby si mohol krutit ocami :-) . Milion ludi pouziva Nero a stotisic ma problemy. To plati o kazdom softe. Je komplexne, to nemozes popriet. Tie rady co si mu dal su v tych linkoch co som pridal. Ked niekoho nenapadne zmenit media, napalku a soft, tak neviem co caka za rady.Mimochodom v com palis data....on nepise, ze pali ISO :-) .Nehovorim, ze Nero is best. Napr. http://www.deepburner.com/download/DeepBurner1.exe si poradi i s 2GB suborom, co Nero nie (teda u mna :-(( ). Decrypter je naozaj najlepsi na ISO 8-)
imported_Mahony (71)|28.5.2005 21:12
No souhlas, na data jej používám, ale já jsem myslel, že se jedná o vypalování filmů. Předpokládám však, že to bude nějaký HW problém.