Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): LG 42LN570S a WD My Cloud

Neregistrovaný (0)|25.12.2013 17:29
Tazatel: Jan

Znění dotazu: Dobrý den,
zvažuji koupi tohoto modelu televize a WD My Cloud již vlastním. Chtěl bych se zeptat na spolupráci těchto dvou zařízení. Jde mi o to, abych mohl přehrávat filmy, které jsou uloženy na WD. Obě zařízení by pochopitelně byly v jedné síti. Má s tím někdo zkušenost? Má v sobě LG nějaký prohlížeč souborů, přes který se dostanu na disk?Takhle nějak si to totiž představuji. WD i LG uvádějí podporu DLNA tak si myslím, že by snad neměl být problém. Jen jestli zde není nějaký problém např. s určitými typy filmů, titulky atd.
Děkuji za odpověď.
Retiree (659)|25.12.2013 18:02
Používám 2x WD MyBook Live a WD MyCloud. Jediné, co obtěžuje, je proklikat se v tv v nabídce DLNA na položku By Folder (tu jedinou využívám). Co vše umí LG přehrát nevím, ale obecně toho moc nebude, viz jiná témata...
Neregistrovaný (0)|25.12.2013 20:00
podle manuálu k televizi jsou to tyto: .asf .wmv .divx .avi .mp4 .m4v .mov .3gp .3g2 .mkv .ts .trp .tp .mts .mts2 .vob .mpg .mpeg. .mp3
Zajímalo by mě, jak je to s nastavením titulků?Dají se nastavovat(barva,velikost,umístění)?
Neregistrovaný (0)|2.1.2014 15:10
Používám tuhle kombinaci zařízení a nechcou mi fungovat titulky, když přehrávám film po síti právě z WD My Cloud. Nevěděl by někdo co s tím? Když ten stejný film přehraju z usb tak titulky jedou bez problémů.
Neregistrovaný (0)|2.1.2014 21:33
Našel jsem řešení. Sice není úplně čisté ale určitě pomůže. viz http://www.howtoshot.com/5120/zyxel-nsa310-nas-server-on-lg-tv-with-subtitles/
RadekPohorský (0)|15.1.2014 14:24
Jinou alternativu, než zakomponovat titulky do jednoho souboru (MKV) nikdo nemá???

Obecně LG televize mají velmi slušnou (v porovnání s konkurencí) podporu multimédií ... libovolný film + titulky, přehrají z USB nebo přes DLNA jimi dodávaným/doporučovaným Nero Media Home ...

Moje představa ale byla, že nemusí PC stále běžet ... proto jsem si koupil externí síťový disk ...

Nevíte někdo, jak by šlo k TV (konkrétně mám 47LA660) připojit síťový disk jako sdílenou složku???

Předem děkuji.