Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung ue55f6400 vs. Sharp LC-60LE652E

krocan (3)|21.11.2013 16:16
Nazdar. Rozhodujem sa medzi tymito dvomi tv co su v nadpise. Ktory by ste odporucili? klady zapori? Samsung som videl v predajni vizeral fajn.Sharpa som nikde nenasiel. Viac ma laka rozmer 60ky ale funkcie a inteligentnejsie ovladanie ako aj ovladac ma lepsi samsung ak sa nemylim.Chcem to viac menej na PS4 a filmy divx,mkv. Kablovka digitalna bude natom asi hnusna ale tu moc nepozeram.
vivid.sk (11472)|21.11.2013 16:23
Pri Samsungu si ustriehni clouding, to je zaroven najvacsi zapor a leskly display, oproti matnemu SHARPu.
Digitalna kablovka vonec nemusi byt hnusna, ak ti provider poskytne adekvatny signal (HD).
krocan (3)|21.11.2013 16:34
pomylil som sa nemam kablovku ale DVB-T tuner Evolve a na aktualnej 32ke LCD samsung starej 4 roky to vizera v pohode oproti byvalemu analogu. Nuz na tu 60ku to asi stacit nebude ale to vobec neriesim tv moc nepozeram. tak rok-dva dozadu som videl v elektroworld 60ku sharp a zblizka sa mi zdalo ze tam vidiem medzeri medzi pixelmi. Tie cerne hluche body ked sa vzdialis nevidis. Neviem ako je natom tento. pozerat budem nato tak z 3metrov. Osobne som viac za ten sharp aj ked vraj dlho prepina programi a triedenie a ukladanie kanalov co som sa docital je na prd.
vivid.sk (11472)|21.11.2013 16:42
[QUOTE=krocan;473390]triedenie a ukladanie kanalov co som sa docital je na prd[/QUOTE]
A co chces triedit pri nasich troch muxoch (z toho jeden plateny)? Na to sa vykasli, nieje to podstatne.
krocan (3)|21.11.2013 16:58
Ved to mas pravdu len to je jedine co som si tak zapametal ako negativa z niakych osobnych skusenosti ludi. Co som tak cital tak niesu nanho negativne ohlasi oproti samsungom a ty tiez si nanho niake negativa nedal. Rad si precitam kritiku obydvoch ak by tu dakto napisal a podla toho sa rozhodnem. Nie som taky tv fanatik takze rad si necham poradit.
vivid.sk (11472)|21.11.2013 17:07
[QUOTE=krocan;473392]ty tiez si nanho niake negativa nedal[/QUOTE]
Jedine, co som spominal tu. Ale treba vediet (presnejsie vidiet), co com je rec, aby si chapal suvislosti.