Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): Stále přepíná programy

Neregistrovaný (0)|26.9.2013 09:34
Tazatel: Sponny

Znění dotazu: Zdravím, mám možnost dostat plazmu Samsung (přesný typ neznám), 5 let starou. Problém je, že tv nereaguje ani na DO ani na tlačítka přímo na ní a po zapnutí stále přepíná programy shora dolů. Stále dokola. Má smysl se tím zabývat nebo si ji ani brát nebudu?
Díky.

Technika, které se dotaz týká: Palzma Samsung
KamilZ (10277)|26.9.2013 09:36
Schovej dálkové ovládání do šuplíku, jestli to bude stále dělat. A zkus na TV "brknout" to tlačítek pro změnu programů, jestli nejsou přilepená/zaseklá.
Neregistrovaný (0)|26.9.2013 09:43
Díky za rychlou reakci. Měl jsem to napsat rovnou. To jsem samozřejmě zkoušel, ale bez úspěchu.
THeBaNDiT (497)|26.9.2013 19:09
Ak je dialkove ovladanie mimo dosah TV (teda vylucime zaseknute tlacidlo na DO), tak potom je dobry tip zaseknute tlacidlo na prepinanie kanalov priamo na TV. Ak nie je zaseknute, moze sa jednat o vadny mikrospinac (alebo je to dotykove?), a s tym si zrejme sam neporadis... Mozes skusit kontaktovat servis a opytat sa ich na moznost a cenu pripadnej opravy.
Neregistrovaný (0)|27.9.2013 11:53
Tlačítka nejsou zaseklá ani na DO ani na TV. Pokud požívám DO bliká led na tv, ale ta nereaguje. Když se dostanu přes tlačítka na tv do menu, tak i v nabídce menu
přejíždí jednotlivá okna od shora dolů. Takže mi asi zbývá pouze servis. Spíš mi šlo o to, jestli se tím už někdo nesetkal a co by to mohlo dělat, resp. kolik by to mohlo stát.
I tak děkuju za reakce.
vivid.sk (11472)|27.9.2013 13:07
Predpokladam, ze je spojeny mikrospinac priamo v TV. Oprava by nemala stat vela.
Neregistrovaný (0)|27.9.2013 14:30
To by bylo fajn. Ale na zmáčknutí mikrospínačů to na chvíli reaguje a pocitově je mačkání na všech normální.