Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 25

Téma: Samsung podvod? Kde kupit TV Samsung s original display?

Nováček
    Registrace
    Sep 2013

Caute,

vyberam TV a zvazujem UE55F6500, ktory by mal podla hodnoteni ako userov,tak aj odbornikov byt vyborny.
    Problemom vsak je, ze ked citam recenzie na zahr.weboch,tak Samsungy su najlepsie telky. Avsak pri navsteve obchodu to vobec nevidim tak a napr. LG,dokonca skoro aj Sony ma subjektivne omnoho lepsi obraz.

Konecne som zistil,co je problem-v SR sa zrejme vobec nepredavaju Samsungy so Samsung panelmi. A preto ten rozdiel recenzia vs. live.

Poradte-ako ziskat nie smejd in slovakia s alternativnym aoc displejom? Kde kupit? So zarukou,ze bude good display? Alebo je nejaky dobry model,kde je zarucene Samsung panel?

d.
    Ajo
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Konecne som zistil,co je problem-v SR sa zrejme vobec nepredavaju Samsungy so Samsung panelmi.
    Máš i nemáš pravdu (a není to jenom u Samsungů). Levné televize = neoriginální obrazovka. Dražší sorta = originál obrazovka.

Je tu pořád Avatar uživatele Heartwork
    Registrace
    Nov 2008

ajo123

nebuď z toho tak špatnej To co popisuješ, je již poměrně dlouhou dobu standardem a není to záležitostí jen Samsungu - v televizích mnoha výrobců najdeš LCD panely různých výrobců, nic neobvyklého.

Navíc není nemožné, abys našel panely různých výrobců (Samsung, AUO...) v TV jedné modelové řady. Sám mám 65F64000 s panelem od AUO a nijak netrpím.
    AU Optronics dodává panely např. výrobci Sony, jehož obraz se ti v obchodě tak líbí a panel AUO byl i v loňském top modelu SONY 65HX955, který stál 130 t. Kč.

Není třeba podlehnout dojmu, že pouze panel Samsung je pro TV to nejlepší a neboj... i na Slovensku a ČR je spousta Samsung TV s "originálním" panelem.
    Naposledy upraveno uživatelem Heartwork: 24-09-2013 v 06:58

Je tu pořád Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

Teoreticky se to dá na prodejně ověřit přes servisní menu, pokud víš, co tam má být nastavené. Jenže to by ti prodejce musel umožnit a ty si vystavený kus koupit.
    Ačkoliv mám kliku na originál panel, mně to žíly nijak nerve, protože na prodejně všechno běží na demo z Blue Ray přehrávače, ale doma je to stejně o něčem jiném.
    A to nemluvím o individuálním nastavení.

Je tu pořád Avatar uživatele Heartwork
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od bastlir Zobrazit příspěvek
    Jenže to by ti prodejce musel umožnit...
    Proč?
    ...a ty si vystavený kus koupit.
    Proč?

Nováček
    Registrace
    Sep 2013

Teoreticky se to dá na prodejně ověřit přes servisní menu, pokud víš, co tam má být nastavené. Jenže to by ti prodejce musel umožnit a ty si vystavený kus koupit.
    Ačkoliv mám kliku na originál panel, mně to žíly nijak nerve, protože na prodejně všechno běží na demo z Blue Ray přehrávače, ale doma je to stejně o něčem jiném.
    A to nemluvím o individuálním nastavení.
    Problem je,ze v predajni mi pustili Skylink na Samsungu a skoro som sa dogrcal. Ja mam rad ten "sum" v obraze,ktory pridava Panasonic,ale tusim aj LG. Mozno aj Samsung ide nastavit,ale netusim..
    A neznasam dopocitavanie obrazkov,tie plynule pohyby su potom ako telenovela. Uplne zle...

A prave preto hladam TV,ktory :
    - bude mat dobry obraz aj bez toho vyhladzovania pohybu
    - nebude vidiet mpeg kompresia z sd signalu skylink tak,ze ma to az donuti zavret oci a vypnut tv (to aktualne mam pocit,ze mi hrozi s tymto samsungom) - lebo najhorsie su tie jednofarebne plochy bez prechodu
    - bude mat rozumne kalibrovane farby,nie a la disney rozpravky,skor temne,filmove thx...
    - bude sa aspon troska blizit panasonicu plazme 55vt50,mozno este lepsie k 50v10- to bol pre mna dokonaly obraz. Nadhera, ziadne problemy. A ja debil som toho dedu predal

Je tu pravidelně
    Registrace
    Aug 2012

tak VT50 se bude blížit asi málokterá LCD. telenovela efekt a přepálené barvy, to vše se dá přeci nastavit. Zkalibrovat TV si taky můžeš nechat provést.

Jinak jestli chceš originál Samsung panel musíš sáhnout po řadě 7000 a výše

btw, proč chceš LCD, když jsi zvyklý na plazmu??

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

zdá sa mi, že si našiel aspoň 3 telky ktoré sa ti pozdávali viac než šamšung. tak prečo hľadáš silou mocou šamšung?

Nováček
    Registrace
    May 2010

Citace Původně odesláno od ajo123 Zobrazit příspěvek
    Caute,
    tak Samsungy su najlepsie telky.

Ajo
    Dokážeš človeka rozosmiať.Po dvoch telkách od ťamťungu,z toho jedna nefungovala už od výroby a na druhej poodchádzalo všetko čo sa dalo hneď po skončení záruky,mám o ťamťungu trošku iný názor.Trošku mi pripomína Whiskas a tie ich vyčačkané reklamy na krmivo kde sa snažia ľudom vsugerovať aké je ich krmivo super,ale že obsahujú len 4% mäsa a zvyšok je odpad už nepovedia.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Aug 2012

crysis81, nad tím se není třeba rozčilovat, každá TV je spotřebka a není určena na to, aby měla životnost 20 let... to by jsme to s ekonomikou moc daleko nedostali...

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Citace Původně odesláno od Heartwork Zobrazit příspěvek
    Navíc není nemožné, abys našel panely různých výrobců (Samsung, AUO...) v TV jedné modelové řady.
    To není vůbec pravda. Je zcela běžné, že v jednom modelu TV je až 5 typů obrazovek od různých výrobců.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od sibelius Zobrazit příspěvek
    crysis81, nad tím se není třeba rozčilovat, každá TV je spotřebka a není určena na to, aby měla životnost 20 let... to by jsme to s ekonomikou moc daleko nedostali...
    V 50-tých, 60-tých a 70-tých letech se v zemích s tržní ekonomikou (krásně to bylo vidět na západní Evropě) se celkem běžně vyráběly kvalitní výrobky, které v pohodě těch 15 až 20 let fungovaly (v 50-tých a 60-tých letech se to týkalo i našich výrobků). A s ekonomikou neměli nejmenší problém.
    problém je v něčem jiném: Globalizace

Je tu pořád Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    V 50-tých, 60-tých a 70-tých letech se v zemích s tržní ekonomikou (krásně to bylo vidět na západní Evropě) se celkem běžně vyráběly kvalitní výrobky, které v pohodě těch 15 až 20 let fungovaly (v 50-tých a 60-tých letech se to týkalo i našich výrobků). A s ekonomikou neměli nejmenší problém.
    problém je v něčem jiném: Globalizace
    Jak jsem si to přečetl, vzpomněl jsem si na Grundiga, kterého jsme měli v práci a v době, kdy jsme tu honili zelené mužíky na ruských obrazovkách, oni už měli prostě tehdy nepopsatelný obraz. Někdy dokonce i z našeho vysílání. A jak píšeš, nezničitelné.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Aug 2012

Ano, v 60tych a 70tych letech to mohlo stacit. Jen si neumim predstavit,kde by ta zapadni evropa byla, kdyby jsme si kazdy spotrebni vyrobek koupili a vystacili si s nim na cely zivot...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

máme v práci 3ks Samsungu, které běží každý pracovní den minimálně 8h v kuse a musím zatím zaklepat, ale všechny fungují a 2ks jsou někdy z let 2008-9

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: SAMSUNG LE32S71 kupit alebo nie?
    Od sean.paul v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-05-2011, 13:55
  2. Aky led kupit samsung alebo panasonic
    Od peko59 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-04-2011, 06:24
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-03-2011, 12:35
  4. Poškozený display Samsung LED UE46C6500
    Od Klokos v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 4