Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): Panasonic versus LG

Neregistrovaný (0)|18.6.2013 10:01
Tazatel: Z

Znění dotazu: Dobrý den vlastním LG 32LS570S a láká mě ji vyměnit za PANASONIC VIERA TX-L32EW6.
Jen potřebuji poradit ohledně kvality obrazu jak je na tom Panasonic.Vzplatí se výměna ?
Děkuji za radu.

Technika, které se dotaz týká: TV
Neregistrovaný (0)|19.6.2013 15:22
[QUOTE=Neregistrovaný;460381]Tazatel: Z

Znění dotazu: Dobrý den vlastním LG 32LS570S a láká mě ji vyměnit za PANASONIC VIERA TX-L32EW6.
Jen potřebuji poradit ohledně kvality obrazu jak je na tom Panasonic.Vzplatí se výměna ?
Děkuji za radu.

Technika, které se dotaz týká: TV[/QUOTE]

LG je o mnoho lepší.
KamilZ (10277)|19.6.2013 19:49
Odvážné tvrzení. Sice jsem ještě neviděl EW6, ale LS570 (bohužel několikrát) ano. Pokud je majitel s ní spokojen, tak musí už být spokojen se vším :-). Nicméně i tak, pokud je ve hře cca 12 kKč za EW6 a jde skutečně jen o obraz a ne o DVB-S nebo Smart blbosti, tak je myslím lepší volba loňská Panasonic ET5 nebo Philips 5007 za stejnou cenu.
Miloš... (13)|30.10.2015 15:34
Která je lepší?

Tato LG [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] nebo s aktivním 3D Panasonic TX-40CS630E ? K tomu se navíc musí dokupovat 3D brýle za á 1260,-. Ale jinak, co má jaké přednosti /kvalita obrazu 2D a hl. 3D/, když nepotřebuji přes Wi-fi streamovat, stačí mi LG, ne?
A jak je to s natáčením pořadů (koukám, že Pana neumí nahrávat přes USB), přehraju je pak třeba i v PC, nebo u obou jen v TV? A co jiné kodeky filmů, zvládají oboje vše dneska běžné u filmů?