Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Hlasové ovládání problém, prosím o radu.

Smolicheck (3)|1.5.2013 19:44
Ahoj, potřebuju poradit mám Samsung UE40ES7000 vše funguje jak má dokonce i hlasové příkazy jedinné co mi nefunguje je zapínání TV hlasem, ze začátku to šlapalo, pak se něco stalo a od ty doby TV nejde hlasem zapnout. Už jsem zkoušel veěkerá možná nastavení resety atd.... Můžete mi někdo prosím poradit děkuji
sibelius (329)|1.5.2013 19:55
Ja mam tuhle kravinu vypnutou, nicmene ted jsem to zkousel a zapnout mi tv hlasem nejde...
Btw, neni ten ovladac preci jen rychlejsi??
vivid.sk (11472)|1.5.2013 21:29
[QUOTE=sibelius;455538]Btw, neni ten ovladac preci jen rychlejsi?? [/QUOTE]

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
To mi pripomina prve reklamy na telefony a vytacanie hlasom. Tusim s tym zacal Ericsson. Hned nato to odkukali vsetci ostatni vyrobcovia. Az rokmi tato ficuria uplne zapadla prachom.
Az nepochopitelne, ako sa clovek necha oblbnut marketingom a nezmyselnymi funkciami.
Smolicheck (3)|2.5.2013 15:03
Jo tak tohle mi opravdu moc nepomohlo, chtěl jsem poradit jestli máte někdo podobné zkušenosti a ne kárat na to mám jiný lidi,ale díky aspoň zu reakci i když pro mne bezpředmětnou.

---------- Doplněno v 15:03 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 14:59 ----------

BTW hlasové ovládání pro mne neni zase až tak uplně na prd, např. když stojím v kuchyni a vařím, tak se mi celkem hodí než zasírat ovladač mastnýma rukama. Ne, že bych to využíval denně, ale zapínání hlasem se mi moc líbilo, dokud fungovalo.
peto.vac (525)|2.5.2013 16:40
[QUOTE=vivid.sk;455550]Az nepochopitelne, ako sa clovek necha oblbnut marketingom a nezmyselnymi funkciami.[/QUOTE]

Nezmiselne funkcie...???Sak na to sa najviac tesim pri TV ovladanej hlasom,vojdem do izby,zadelim povel a TV sa zapne,no neni nic lepsie...

A k veci,skus kontaktovat podporu na FB,ak tam niesi,tak napis priamo do servisu,urcite ti pomozu a ak nebudu vediet,tak k tebe dobehne texnik,ak mas TV este v zaruke...
sibelius (329)|2.5.2013 19:36
Vidis a ja se nejvic tesim z obrazu:-)
Ale k tematu, vzhledem k tomu, ze i dalsim to jde, tak bych tuhle vychyzavku zkusil vypnout a pak znova nastavit...nemenil si fw?
Smolicheck (3)|2.5.2013 19:56
NENE fw jsem nemenil kazdopadne si toho nejsem vedom max. aktualizace SF.
peto.vac (525)|2.5.2013 21:43
[QUOTE=sibelius;455678]Vidis a ja se nejvic tesim z obrazu:-)[/QUOTE]

Ja taky obraz uz mam,ved mam UE46D8000 a poxybujem ze je v novyx modelox badatelne vylepseny obraz... ;) Cize jedinym prinosom je ovladanie hlasom a gestami a Evolution kit...
koky3 (44)|11.5.2013 17:36
[QUOTE=Smolicheck;455537]Ahoj, potřebuju poradit mám Samsung UE40ES7000 vše funguje jak má dokonce i hlasové příkazy jedinné co mi nefunguje je zapínání TV hlasem, ze začátku to šlapalo, pak se něco stalo a od ty doby TV nejde hlasem zapnout. Už jsem zkoušel veěkerá možná nastavení resety atd.... Můžete mi někdo prosím poradit děkuji[/QUOTE]

Teď jsem zkoušel a funguje(příkaz zapnout smart tv)
rst12 (1)|17.3.2014 13:09
[QUOTE=Smolicheck;455637]Jo tak tohle mi opravdu moc nepomohlo, chtěl jsem poradit jestli máte někdo podobné zkušenosti a ne kárat na to mám jiný lidi,ale díky aspoň zu reakci i když pro mne bezpředmětnou.

---------- Doplněno v 15:03 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 14:59 ----------

BTW hlasové ovládání pro mne neni zase až tak uplně na prd, např. když stojím v kuchyni a vařím, tak se mi celkem hodí než zasírat ovladač mastnýma rukama. Ne, že bych to využíval denně, ale zapínání hlasem se mi moc líbilo, dokud fungovalo.[/QUOTE]

Dobrý den, je to způsobeno updatem tuším 1007 od té doby nejde hla. příkazem TV zapnout, bohužel bombardováním Samsungu se nepodařilo opravit. Ani ve verzi, která vyšla nedávno 1009 není opraveno. Nejspíš jde o frázi jak vyslovit tento hla. příkaz. Např. vypnutí televizoru "vypnout televizor" , "ano" někdy se mi podaří až na pátý pokus.