Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 17 z 17

Téma: TechniSat Technistar S3 ISIO

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

2) SAT zrejme neskúma aký formát má cieľový disk kam kopíruješ. Preto delí vždy nahrávky tak aby to vzal aj FAT.

3) pokiaľ kopíruješ pomocou Techniportu/Mediaportu, budú súboru na cieľovom disku vcelku (nedelené) a ide to rýchlejšie než priamo zo SAT-u.
    Bohužiaľ ISIO S3 ešte nemá gigový LAN ako je to u STC.

viacero nahrávok možno kopírovať naraz:
    Techniport -> na ľavej strane je okno z disku Technisat. drž klávesu CTRL myšou nabehni na nahrávku a stlač enter. nahrávka zostane podfarbená. Drž stále CTRL a označuj ďalšie nahrávky. Všetky budú podfarbené. potom vyber adresár na pravej strane a zvoľ kopírovať.

Mediaport -> úplne rovnako CTRL + klik a označíš súbory ktoré potrebuješ. potom šípka v strede medzi oknami ktorým smerom kopírovať.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2010

Ahojte, mam novy problém. Nedávno mi přestalo fungovat nahrávání programů Nova HD a Nova Cinema HD.
    Při nahrávání se přijímač pokaždé zasekne a musím provést restart.
    Při nahrávání v režimu Stand by se nahrávka provede, ale při přehrávání se přijímač opět sekne a musím provést restart.
    Pokud se pokusím danou nahrávku přehrát v PC, tak se video seká nebo přeskočí v čase.
    Tento problém vznikl tak před měsícem. Dříve vše fungovalo dobře. Nic v nastavení přijímače se nezměnilo ani HDD jsem neměnil. FW mám poslední možný 2.57.0.3 (2575f) UL2.22-1 BL2 (492).
    Operátor je Skylink. Nahrávání všech ostatních programů funguje.
    Zkoušel jsem vyměnit HDD a provést tovární nastavení. Nic nepomohlo.

Nevíte někdo, co s tím?
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 1009
    Poslední příspěvek: 27-04-2016, 20:18
  2. Technisat technistar sir nebo isio s
    Od drdar v sekci DVB-S
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-11-2012, 17:36
  3. DVB-S: technisat digit isio s nahravanie
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna