Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Canon Legria HF M506 nebo Sony HDR-CX260

mrazek102 (6)|10.4.2013 19:36
Rozmýšlím nákup kamery převážně na točení v interiéru a ne vždy za dobrých světelných podmínek. V cenové kategorii kolem 10 000,- jsem nalezl Canon HF M506, která by měla mít schopnost natáčet i ve špatných světelných podmínkách. Nemá ale režim 50p ("pouze" 50i nebo 25p) - nevím, jak dalece potřebný je tento režim, který je již u většiny HD kamer k dispozici. Zatím jsem HD video nezpracovával.
Sony se mi zdá parametrově o něco níže, ale má režim 50p k dispozici. Máte někdo nějaké zkušenosti s tímto problémem.
Díky.
Pave1 (4279)|10.4.2013 19:57
Zajdi do obchodu se svou SDHC kartou (třídy 10 aneb class 10), natoč si z vybrané kamery nějaké záběry, stáhni trial střih sw a vyzkoušej si zpracování a výsledky.

To je dobrá cesta, jak si udělat představu o reálných výsledcích. Ne všichni utrácejí velké částky za špičkové produkty na trhu, důležité je, abys byl ty osobně spokojený s výsledkem. Vyzkoušej si i dražší modely, abys měl představu, jaký je rozdíl (ale vždy jen jednu kameru na čistou SD kartu, v obchodě ti ji mohou zkopírovat do noťasu nebo na disk).