Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Projektory: zapojení wifi projektoru

Neregistrovaný
    Guest

Tazatel: eda

Znění dotazu: Dobrý den,
    jako elektronický laik bych chtěl tímto poprosit o radu.
    Chtěl bych propojit router Asus rt n 16 (Ethernet, WiFi, USB
    10/100 Base-T auto-crossover (MDI/MDI-X) Ethernet 4x LAN, 1x WAN, vše 10/100/1000 Mb/s
    Další rozhraní 2x USB 2.0) s notebookem Toshiba A210 1AP(výstup RGB,S-Video,LAN,USB) a wifi projektor Acer P7270i(výstup HDMI,DVI,VGA,LAN,S-Video) a Set top box DI-WAY T-200HD (výstup HDMI,USB)tak,abych mohl pomocí wifi promítat přes projektor internetové stránky a televizi.Zatím se mi daří připojit vždy pouze jedno ze zařízení(notebook nebo projektor).Je-li to možné,pak prosím o radu.
    Děkuji
    S pozdravem
    E.Dostál

Technika, které se dotaz týká: projektor Acer P7270i
    router Asus rt n 16
    notebook Toshiba A210 1AP
    Set top box Di-Way T 200HD
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Vůbec mi není jasné, jak chceš přes svůj STB (bez LAN a WiFi) dostat obraz do projektoru přes WiFi/LAN (abych mohl pomocí wifi promítat přes projektor internetové stránky a televizi). Dále mi není jasné , co znamená "Zatím se mi daří připojit vždy pouze jedno ze zařízení(notebook nebo projektor)". K čemu ten notebook nebo projektor připojuješ?

Obecně, pokud se Ti jedná o WiFi, tak:
    - pokud připojuješ více zařízení, tak nesmíš používat režim AdHoc, ale infrastrukture (AP), zkontroluj si router a všechna zařízení, že jsou v tomto režimu
    - "obyčené" WiFi není vhodné pro přenos filmů

Doporučuji:
    - pokud k projektoru dostaneš HDMI kabel, tak natáhni od STB a PC HDMI kabel a WiFi v projektoru neřeš
    - pokud tam kabel nedostaneš, tak použij zařízení typu Asus WAVI: http://set-top-boxy.heureka.cz/asus-wavi/

V obou případech použil HDMI switch (projektor má pouze jeden HDMI vstup): http://www.nej-ceny.cz/349705/premiu...tomaticky.html
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Projektory
    Od Ivo Mašek v sekci Projektory
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 22-03-2012, 08:48
  2. Projektory: barvy projektoru
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-07-2011, 15:49
  3. USB Wifi a NOTEBOOK Wifi
    Od MOJE v sekci Problémy s PC (HW/SW)