Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

UE40ES6540 Smart Hub

John.Sally (3)|30.12.2012 15:28
Zdravím, doufám, že jsem nikde nepřehlédl, ale nikde jsem odpověď na můj problém nenašel.

Včera jsme pořídili novou UE40ES6540 a rád bych si nainstaloval nějaké widgety a Topfun apod. Když sputím Smart hub, nabídne mi okamžitě aktualizace. Potvrdím ano. Aktualizace započne, bohužel však ani po více než hodině čekání se nic neděje, stále se točí aktualizace...

Zkusil sem i Smart Hub reset a nic nepomohlo. Stav sítě je OK, připojení k internetu také, zkoušel jsem jak přes wi-fi, tak přes RJ45.

Když zkouším přes menu - podpora - Smart Hub, nabídne mi aktualizaci také a píše instalace widgetu 1/16 IDNES.CZ, čekal jsem opět více jak hodinu a ani o kousek se instalace nepohnula :(

Nedělám něco špatně? Nebo jsem moc netrpělivý?

Díky za jakékoliv info.
H.
zatty (1215)|30.12.2012 22:02
odpoj to od routru a zapoj to naořímo, jen čistý net a pak dej vědět jestli ti to jde, on totiž může být blbě nastaven router
John.Sally (3)|1.1.2013 11:19
[QUOTE=zatty;438477]odpoj to od routru a zapoj to naořímo, jen čistý net a pak dej vědět jestli ti to jde, on totiž může být blbě nastaven router[/QUOTE]

Bohužel taky nepomohlo :(
zatty (1215)|1.1.2013 14:25
tak to je to může být už jedině chyba tv
KamilZ (10277)|1.1.2013 15:52
Ještě nemusí. Hodně poskytovatelů má pevné IP adresy a prosté přímé připojení TV nezajistí připojení TV k internetu, bývá nutné manuálně nastavit IP, bránu a masku podle definice v routeru. Test je jednoduchý, pokud při přímém připojení v TV funguje internet (např. aktualizace SW apod.), tak je to připojeno dobře a je závada skutečně v TV.
John.Sally (3)|2.1.2013 08:20
Stav sítě je Ok, TV je připojená k internetu, srkze ní jsem si vytvořil účet. Tak zavolám těm šikulům do Samsungu a uvidím, s čím mě něpotěší :(