Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Rada pri výbere

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

Ahojte,

plánujem vymeniť svoje centrum za nové. Moje prvé bol A.C. Ryan - prvá rada. Vymenil som ho za Dvico Tvix S1 a nejako to nie je ono, nevieme si na seba zvyknúť...

Prioritne vyžívam na filmy, fotky, seriály s externým HDD. Na jar plánuje NAS a rád by som to prepojil.

Lama v elektronike nie som, no chcem bezproblémovú mašinku čo bude poslušne slúžiť.

Do finále sa dostali Popcornhour A400 a Xtreamer Ultra 2.

Čo by ste poradili a prečo?

Dik
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

Co se tyce ceny tak patri k tem drazsim (i kdyz nejsem si jisty jestli PCH se uz u nas prodava), sam jsem resil podobne dilema pred casem jestli MMC nebo HTPC. MMC mi jiz nejake proslo rukou a proste pro me byl neprekonatelny stav kdy jsem odkazan na milost a naladu vyrobce vydat fungujici FW (coz je achilova pata techto zarizeni), proto jsem se rozhodl pro XU2, kde prece jen ma clovek moznost volby zmenit si sam system atd. a neni tak odkazan na milost nebo spise nemilost vyrobce neco opravit do fungujiciho stavu.

Cili muj subjektivni nazor je bez do XU2 (zde je diskuze o tomto zarizeni https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...popripade-HTPC netvrdim ze je bezproblemove ale zatim jsem si dokazal se vsim poradit sam nebo pomoci strejdy googla tak abych to mel serizene ke sve spokojenosti.

Konecne rozhodnuti je tak jako tak na tobe

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

Ďakujem za tip. No práve čítam tebou uvedené vlákno a keď čítam skúsenosti užívateľa "mipasi1", tak by som veru nechcel byť v jeho koži... A najhoršia na tom je tá bezmocnosť keď to nie a nie rozbehnúť. Zasa ten pocit keď to človek rozchodí je na nezaplatenie!!!

No nič, prvý krát v živote skúsim výhody internetového predaja. Objednám Xtreamer cez net a mám 7 dní na vrátenie. Teda dúfam, že sa to vzťahuje aj na takýto produkt.

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Zdravim, taky bych potreboval poradit s vyberem. MMC by melo slouzit primarne k prehravani bluray iso a 3D bluray iso, pro jistotu by melo mit i Glan. Predem diky za doporuceni...

Podobná témata

1. Poradte pri vybere TV do 900 Euro
    Od xorcos v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 24-09-2012, 14:33
  2. LCD: Nerozhodnost pri vybere Smart LED TV
    Od 5ulo v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 14-01-2012, 13:22
  3. Prosim o radu s vybere LED TV
    Od martin_a4 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 19-01-2011, 08:50
  4. Rady pri vybere tv
    Od petinek77 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 63
    Poslední příspěvek: 15-01-2010, 15:03
  5. HELP pri vybere PC
    Od andreasss v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 02-09-2008, 00:04