Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: CD, DVD, Blu-ray: Lze propojit analogově bd player panasonic BDT 500 s recievrem onkyo tx nr609

Neregistrovaný
    Guest

Tazatel: Dominik

Znění dotazu: Dobrý den
    Vlastním av reciever onkyo tx nr609 a přemýšlím o koupi bd přehrávače. Zaujal mě panasonic DMP BDT500. Mám doma 7.1 reprosoustavu a tak mě zajíma zda li se vplatí propojit zesilovač s tímto playerem analogově. Tedy jestli to vůbec jde. Moc se neorinetuju co kde připojit nebo kolik kabelů by vlastně vedlo od přehrávače k zesilovači. Byl bych rád kdyby mi tady třeba někdo hodil tip na kabeláž. ANa závěr se chci zeptat jestli by nestačilo zesilovač propojit jen kvalitnim hdmi kabelem, ten přeci taky umí přenest zvuk 7.1. Děkuji za odpovědi
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Prepoj to cez hdmi.

Neregistrovaný
    Guest

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    Prepoj to cez hdmi.
    A myslíte že by se vyplatilo připlatit si třeba za onkyo bd sp809 ? Jde mi taky o upscalling na full hd rozlišení a onkyo je v tomto celkem chválen, a kvalita zvuku bude asi taky na urovni, i když nemá 7.1 výstup ale jen 5.1,ale to asi až tak nevadí, co myslíte ?

Podobná témata

1. kníže analogové audiotechniky
    Od Pave1 v sekci Volná témata
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 12-11-2011, 18:56
  2. analogové vysílání v Krkonoších
    Od hatasek v sekci DVB-T
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-02-2011, 05:48
  3. Onkyo BD-SP308 vs. PANASONIC DMP-BD65EG
    Od Dejv6 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray