Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

MagiCam SD21

roly30 (14)|27.11.2012 20:16
Zdravim, právě teď v prosinci by do ČR měla dorazit tahle outdoorová kamera http://www.magicam.cz/obsah-baleni/informace-o-kamere-aee-magicam-sd21/ . Přemýšlim právě o koupi této kamery a rozhoduji se mezi 3 druhy. Chtěl bych ji hlavně využít v zimě na snowboard, dávat si ji do auta a pak příležitostně i na něco jinýho.

Zatím nejvíc přemýšlím nad novými GoPro HD Hero 3 Silver a Black. U Black mě celkem brzdí ta cena, 11 000 se mi za to moc nechce dávat, nehledě na to že se stále neví kdy bude u nás v ČR. Přemýšlel sem chvíli i nad HD Hero 2, ale už jen kvuli zvuku radši koupim stejně drahou Silver. A pak sem právě narazil na tu MagiCam SD21, parametrově celkem podobná Silver edici od GoPro, ale velký množství vybavení. Nikde sem ale nenarazil nějak na recenze, pouze pár videí na youtube, kde obraz vypadá totožně jak u konkurence. Moc se nějak v kamerách nevyznám, tak bych rád poprosil o radu co vzít.
frantagrygar (2)|12.5.2015 14:44
Zdravim, já mám tu Magicam a jsem spokojenej, super záznam, jednoduchý ovládání a dost odolná, zkoušel jsem víc kamer, ale s touhle jsem byl nejvíc spokojenej.