Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Technisat Technistar S1 vs. SIR

Markil (7)|7.11.2012 20:02
Má Technistar S1 s modulem Cryptoworks nějaké mínusy v porovnání s Techstar SIR? Váhám s koupí mezi těmito dvěma přijímači. (Chci Technisat a S2 jsem už vyloučil...) S1 se ještě dá na netu objednat nový, modul CW bych koupil starší buď SMIT nebo Technisat.

2. dotaz: SIR při nahrávání přes interní čtečku IRDETO neumožní přehrát nahrávku jinam (šifruje jí). Pokud bych ale použil u SIRu modul Cryptoworks s kartou ICE, byl by při nahrávání nějaký rozdíl oproti S1 se stejným modulem?

3. dotaz: pokud bych měl S1 s CW modulem a kartou ICE, je jistota, že mi Skylink neomezí nějak nahrávání?
Dagy2 (3153)|8.11.2012 00:20
1/ len jeden, keby si chcel SkyLink a UPC tak u S1/S2 sa to vzhľadom na jeden CI-slot nedá. Možno CI-modul pre dve karty by bol riešenie. Pokiaľ chceš používať len jednu kartu tak S1 s modulom má svoje výhody.
- nemusíš riešiť FastScan, ktorý tlači nezmyselné programy, obídeš šifrovanie nahrávok

2/ nebyl. Až na to, že tu niekto skúšal použiť v SIRovi modul a mal nejaké problémy. Prelistuj vlákno S2 vs SIR tipujem tak mesiac dozadu...

3/ pevne verím že nie. Nie som na to odborník, ale mám pocit, že na obmedzenie nahrávok bol práve vyvinutý CI+ modul (začalo s tým HD+) a CRW modul snáď neumožní používať túto funkciu.