Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nahrávanie z DVB-C

leos.guth@rwe.cz (13)|19.3.2014 17:15
[QUOTE=leos.guth@rwe.cz;484712]Ještě ne. Nechtěl jsem, aby disk visel ze strany TV, proto jsem koupil delší.[/QUOTE]

Kratší kabel vše vyřešil. Díky.
RoPo (6061)|19.3.2014 21:47
[QUOTE=leos.guth@rwe.cz;484901]Kratší kabel vše vyřešil. Díky.[/QUOTE]

No vidiš to. Proč jsi nepoužíval HDD s původním kabelem a pořizoval zbytečně delší?
HDD visí? Přilep HDD oboustranou páskou zezadu na TV nebo pouzdro, do kterého HDD vložiš. Pak nic viset nebude.
Pavel_tempx2 (829)|26.3.2014 15:17
[QUOTE=Dagy2;484621]myslím si, že to pôjde len ťažko špeciálne u firmy ako je panasonic. Nemám síce skúsenosti s kodovaným programom v DVB-C pretože naša káblovka má DVB-C free ale myslím, že princíp bude rovnaký ako u DVB-S

Pre sledovanie UPC v DVB-C potrebuješ párovanú kartu v CI-module, je to tak?
Na využitie dvoch tunerov u dvojtunerového prijímača potrebuješ mať oba programy rozkodované. Na to sa používa
A/ buď modul s funkciou dual-decrypt a v tom prípade môžeš sledovať a nahrávať dva programy z rovnakého MUX
B/ dva moduly a dve karty, kedy je možné nahrávať a sledovať dva ľubovoľné programy.
[/QUOTE]

Záleží co zvládá ten modul ne? Některé moduly umí dekódovat klidně i 6 programů, vím že třeba PowerCam to uměl, ale ten těžko bude spárovaný s kartou...třeba tento zvládá 8 programů
http://aerial.sk/eshop/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=3351&category_id=373&option=com_virtuemart&Itemid=1&lang=en
trevor12 (3)|30.8.2014 16:02
omlouvam se mozna se ptam na nemozne ale jde mi o zcela primitivni vec - to co jde do televize a na co smim koukat (neplacene, placene, kodovane, nekodovane, hd, sd ..) chci proste dostat na PC nekodovane aby to slo prehrat kdekoliv i na jinem pc - otazka jednoducha - existuje reseni, a to co nejlevnejsi ? nebo mi nezbyde nez si udelat kopii mobilem tj. videozaznam tv obrazovky- tj. CAM resp Screener s mizernou kvalitou ?
KamilZ (10277)|30.8.2014 16:27
Velmi málo informací. Máš TV se DVB-C tunerem? Pokud ano, jakou? Nebo máš externí DVB-C STB? Pokud ano, jaké má výstupy?

Velmi pravděpodobně ale bude nejlevnější pořídit DVB-C STB s nekódovaným nahráváním, pokud to Tvůj provider a použitý CA modul umožňuje.
trevor12 (3)|30.8.2014 20:15
mam upc, digi kabel tv, mam predplacene nejake kanaly (napr. NatGeo, NatGeo Wild, Discovery ...) a ty bych rad dostal co nejlevneji do pc a mohl si poustet i na dalsich pc ... obecne by mne zajimal prenos vsech kanalu co poskytuje upc v ramci svych nabidek, netusim jestli neketer maji (budou mit) specialni ochranu (hbo, xxx ...), je mi jasny ze ochrana se muze kdykoliv zmenit, zkomplikovat .. tak bych rad nejake nadcasove reseni pro obcasne nahravky z tv ... ty reseni s STB a CA CI CI+ moduly vsechno mozny... jsou furt jen nejaky docasny nez to zase zmenej (dohoda poskytovatelu obsahu a provideru ..)

mam http://www.upc.cz/klientske-centrum/manualy/ ten CV 5000 CinX ktery mam propojen pres scart se starsi crt televizi ...
Ivo Mašek (10205)|30.8.2014 20:39
Idealní bude tv karta pro DVB-C, kterou zasuneš do počítače.
KamilZ (10277)|30.8.2014 21:12
Jestli to máš propojené SCARTem, tak to klidně toč tím mobilem, kvalita bude stejná :-). Můžeš si za pár stovek koupit nějakou analog grabovací kartu do PC, kvalita opět mizerná, ale je to pro Tebe v současné době plně funkční a zaručené řešení.

Prostě dokud nevyměníš současný STB za něco jiného, ideálně i s novou TV, aby jsi to neměl tahané SCARTem, tak se rozumného výsledku nedočkáš.
trevor12 (3)|31.8.2014 09:24
ok diky za info jinak pro kvalitnejsi nahravani bych tedy potreboval :
http://www.upc.cz/televize/Prijimaci-zarizeni-digitalni-televize/ca_modul/ + k tomu potrebuji dvb-c tuner s CI+ (Common interface) slotem pro vložení CA modulu se smart kartou
mohl by mi nekdo doporucit vhodny co nejlevnejsi dvb-c tuner s CI+ (Common interface) slotem pro vložení CA modulu se smart kartou at uz do usb pro ntbk nebo do pci pro stolni pc ?