Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jaký MP3 přehrávač do 1000 kč ????????

Kazi4949 (19)|16.8.2012 20:24
Chtěl bych se tady zeptat jaký mp3 přehrávač do 1000 Kč koupit??V této oblasti se vůbec nevyznám a proto se ptám tady na fóru než bych udělal nějakou hloupost a koupil špatný mp3 přehrávač.
Mnohokrát předem děkuji za všechny rady a odkazy všem kteří mi pomůžou s výběrem vhodného Mp3 přehrávače.
KamilZ (10277)|16.8.2012 20:44
Na konkrétní typ Tě nenavedu, ale napiš k čemu to chceš, ať si můžeš upřesnit vlastnosti a zmenšit výběr:
- jen interní pamětí nebo možnost karet (kolik GB máš hudby?)
- rádio ano/ne
- nahrávání ano/ne
- integrovaný akumulátor (průměr tak 15-20 hodin na nabití) nebo výměnné AAA baterie pro delší dobu mimo civilizaci
- jaké formáty chceš přehrávat - MP3/WMA je standard, pak jsou ale už méně časté jako FLAC, OGG, APE, ..
- budeš potřebovat display ano/ne
- budeš ho k něčemu připojovat ano/ne

Počítej s tím, že za trochu rozumná sluchátka dáš ještě 1/2 částku ceny přehrávače.
vivid.sk (11472)|16.8.2012 21:33
Ja by som zacal tymi sluchatkami. Predsa je to najdolezitejsi komponent a mp3 pocuval kludne aj z mobilu. Staci kupit microSD adekvatnej velkosti a mas mp3 player.
Kazi4949 (19)|17.8.2012 00:44
[QUOTE=KamilZ;420830]Na konkrétní typ Tě nenavedu, ale napiš k čemu to chceš, ať si můžeš upřesnit vlastnosti a zmenšit výběr:
- jen interní pamětí nebo možnost karet (kolik GB máš hudby?)
- rádio ano/ne
- nahrávání ano/ne
- integrovaný akumulátor (průměr tak 15-20 hodin na nabití) nebo výměnné AAA baterie pro delší dobu mimo civilizaci
- jaké formáty chceš přehrávat - MP3/WMA je standard, pak jsou ale už méně časté jako FLAC, OGG, APE, ..
- budeš potřebovat display ano/ne
- budeš ho k něčemu připojovat ano/ne

Počítej s tím, že za trochu rozumná sluchátka dáš ještě 1/2 částku ceny přehrávače.[/QUOTE]
Tak přehrávač by měl přehrát mp3 a co bude přehrávat dále je mi jedno protože to bude poslouchat taťka.Stačí když mu tam budou hrát mp3 a samozřejmě nejmenší kapacitu bych chtěl 4Gb aby tam nemusel pořád mazat písně a nahrávat nové.
Radio -Ano
Integrovaný akumulátor-Ano (abych nemusel kupovat baterie)
Display -Ano (Abych vyděl kterou skladbu si pouštím)
Nahrávání (nemusí být)
Připojovat a nahrávat písně do Mp3 přehrávače budu z PC.
Sluchátka můžou byt takové střední (Dokoupit se můžou kdykoli jiné,podle jak budou taťkovi vyhovovat)
Tak snad jsem ten výběr zúžil natolik že budete moci jednoduše vybrat :-)
interfernet422 (1575)|18.8.2012 19:53
[QUOTE=Kazi4949;420853]Tak snad jsem ten výběr zúžil natolik že budete moci jednoduše vybrat [/QUOTE]

No a z kterych prehravacu chces doporuceni? Uz mas nejake vybrane? To si predstavujes hezky - vyberte mi. Co si tak trochu namahat mozek a zakladni vyber provest sam?

Odeslano pomoci Tapatalk2.
Kazi4949 (19)|19.8.2012 14:14
[QUOTE=interfernet422;421103]No a z kterych prehravacu chces doporuceni? Uz mas nejake vybrane? To si predstavujes hezky - vyberte mi. Co si tak trochu namahat mozek a zakladni vyber provest sam?

Odeslano pomoci Tapatalk2.[/QUOTE]
takže tady jsem si neco vybral.
Který tedy je asi nejlepší??
http://www.alza.cz/sony-walkman-nwz-b173fl-modry-d325873.htm#recenze
http://www.alza.cz/sony-walkman-nwz-b172fb-cerny-d325858.htm#recenze
http://www.alza.cz/emgeton-cult-x8-8gb-modry-d241589.htm
http://www.alza.cz/emgeton-cult-x6-8gb-white-orange-d317262.htm
nettopejr (20)|19.8.2012 17:31
..já jsem vybíral před vánocema pro dceru a vybral jsem SanDisk Sanzu Klip (ale vinou prodejce mi dodali nakonec dodali něco jiného, nemohl jsem to již řešit, protože už bylo 23.12. :-( a nechal si Zen M100...) Chtěl jsem něco s paměťovkou pro rozšiřitelnost paměti...
sluchátka počítej že stejně zahodíš- i ta malá holka poznala, že Koss Sporta hrají líp, něž původní pecky.
Poradil bych ti "sousední forum" - Avmanii- tam jsem čerpal já
jarino1978 (8045)|19.8.2012 19:37
no z toho výberu niečo od Sony. Ale dnes by som neprikladal význam, všetky modely sú + - rovnaké. Ale ako spomenul Vivid, to najdôležitejšie by mali byť sluchádka, takže tam by som vybral niečo trebárs od Koss.
vivid.sk (11472)|19.8.2012 22:36
Urcite nieco, co ma rozsiritelnost o microSD kartu. Bez toho player nema vyznam. V tom pripade ti staci nejaky zakladny model s malou pamatou, SD kartu dnes totiz kupis za par euro (8GB karta = cca 5 euro). Dalej investuj do sluchatok.
Samozrejme podla zanru, pokial to bude nieco tanecne, nenarocna muzika typu pop, komercia, .. dobre posluzia kultovky Koss Porta Pro, ktore maju sice svojsky basovejsi prejav, to vsak pri posluchu vonku, nemusi prekazat, naviac ak ma player equalizer, da sa s tym daco porobit. Nizsie modely by som nebral. Dnes sa daju kupit lacno od cca 25 euro.

A co sa tyka zvuku, tam vyhrava Cowon, pripadne este Sony, Creative, iRiver.

Z toho maleho vyberu, co je na alze, zrejme ten Creative ZEN (namatkovo, bez dalsieho porovnavania)