Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vkládání fotek do Corel VS X5

Palib (49)|10.8.2012 07:27
Několik měsíců úspěšně používám X5, ale při novém projektu se mi objevil problém, když chci vložit fotku vyskočí hláška: Unable to open the file ..... File format mismatch (16803:1:3)
Zkoušel jsem různé fotky, změnit velikost, příponu apod. ale nic nepomohlo. Neporadíte PROSÍM co s tím??? Děkuji
KamilZ (10277)|10.8.2012 07:58
V jakém formátu ty fotky jsou? Pokud nějaká exotika, tak prostá změna přípony nezabere, je nutná konverze formátu.
Palib (49)|10.8.2012 09:10
[QUOTE=KamilZ;420075]V jakém formátu ty fotky jsou? Pokud nějaká exotika, tak prostá změna přípony nezabere, je nutná konverze formátu.[/QUOTE]

Klasika .jpeg a zkoušel jsem i .gif
KamilZ (10277)|10.8.2012 15:00
Zavři Corel, zkus jít do adresáře "C:\Users\Jmeno\AppData\(Local i Roaming)\Ulead Systems\Corel VideoStudio Pro\" a tam přejmenovat "15.0" třeba na "15.0.zal" (přijdeš tím ale o nastavení ). Pokud to zabere, tak potom "15.0.zal" smazat. Jinak bych zkusil reinstalovat.
Palib (49)|16.8.2012 22:10
[QUOTE=KamilZ;420113]Zavři Corel, zkus jít do adresáře "C:\Users\Jmeno\AppData\(Local i Roaming)\Ulead Systems\Corel VideoStudio Pro\" a tam přejmenovat "15.0" třeba na "15.0.zal" (přijdeš tím ale o nastavení ). Pokud to zabere, tak potom "15.0.zal" smazat. Jinak bych zkusil reinstalovat.[/QUOTE]

Děkuji za rady, ale nepomohlo to, udělal jsem jak přejmenování adresáře, tak i jsem celé studio odinstaloval, pak jsem ho zpět nainstaloval a pořád to samé!!!! Z aktualizoval jsem corel a pořád nic nepomohlo tu nepříjemnou hlášku to píše dál a fotky si už nepřidám ani do studiové knihovny... Nevíte prosím co s tím....????
Palib (49)|16.8.2012 22:41
Tak snad jsem na to nakonec přišel díky zahraničnímu fóru. Na stejný problém si stěžovalo dost lidí a řešení je celkem jednoduché. Při vypnutém studiu stačí kliknout pravým na ikonu studia a odstranit problémy s kompatabilitou programů, a dát zkusit doporučená nastavení. A jede to... díky bohu za internet...