Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Tv 32" +-10000

Stevicek (3)|2.8.2012 20:09
Ahoj,
vybírám rodinnou televizi a nejsem si jistý jestli má cenu brát smart tv nebo jestli stačí hloupá. Prohlížet net na tv zcela jistě nebudu. Nevím však, jestli smart tv nemá lepší podporu přehrávání filmu z usb nebo podobné vychytávky. Primárně bych k tv také chtěl připojit pc, ze kterého bych občas pouštěl filmy. Dá se využít najáký program, aby pc standartně běžel na monitoru a jen když bych chtěl, aby běžel na TV? jde mi o to abych nemusel pořád přepojovat kabeláž.

Zatím jsem se tak díval po:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Děkuji za jakékoli rady.
KamilZ (10277)|2.8.2012 20:25
Pokud chceš připojit PC, tak vůbec:
- neřeš přehrávání přes USB
- neřeš Smart

PC tohle vyřeší 1000x lépe.

Co se týká připojení, tak pokud máš grafickou kartu s dvěma výstupy, tak není problém. Jeden připojíš do monitoru a druhý do TV. Když ten druhý bude HDMI nebo DisplayPort, tak je to úplně ideální (akorát v případě DisplayPortu budeš mít problém s přehráváním 3D ve frame package, SBS problém není). Pokud HDMI není, tak alespoň DVI a ještě budeš muset ale vyřešit zvuk.

Jestli máš kartu jen s jedním výstupem, tak se výstup bude muset rozdvojit. Tuto kartu ale nepředpokládám, takové se už dlouho nedělají (pokud to není notebook).
Stevicek (3)|2.8.2012 20:49
Přes pc to budu řešit asi až za nějaký čas, tak bych rád aby to nějak šlo i přes USB :}
KamilZ (10277)|2.8.2012 21:35
Přes HDD v USB Ti něco půjde, něco ne, s tím se smiř. Definitivní řešení je až to PC.

Určitě bych se seznamu vyřadil X5E (50Hz). U modelu E5E není ve specifikaci podpora NTFS, to by jsi musel nějak prověřit (někde jsem zahlédl, že tam snad NTFS funguje), abys neskončil na vFat. LG je myslím celkem fajn, ale podíval bych se raději i na loňský model LG 32LV5500 (nevýhoda pro Tebe by byla HbbTV a nepodpora DTS zvuku, DTS by ale pak řešilo PC, výhodou je dobrá TV s perfektní cenou) a také SHARP řady 630.