Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

master

peetr1 (110)|18.4.2005 17:28
Zdravím všechny. Prosil bych o radu. Mám hotové audio a chtěl bych dodělat finále - jednotlivé tracky poskládat za sebe,případně prolnout, indexovat tracky ,dodělat fade -in,out atp a nakonec vypálit. Dřív jsem to dělal v SoundForge + CD architect. Ten však fungoval - pokud se nepletu pouze pro SCSI. Doba se mění - používám PC s Ide řdičem a HDD. Existuje něco pro můj účel? Dík za odpvědi.
peetr1 (110)|18.4.2005 17:33
Pardon - ještě jedna poznámka - prolínačky atp - jdou dodělat samozřejmě v Cubase,cakelwolk atp. vždyť to vlastně používám. Jde mě hlavně o indexování stop (neznám odborný název, ale něco jako kapitoly u videa). CD architect byl skvělý jako plugin - bylo tam vše pokupě - tak bych uvítal něco podobného. Ještě jednou dík.
shapet_tvf (21)|19.4.2005 13:24
Vsechny jmenovane programy znam,intenzivne vyuzivam a doplnuji:
Pokud maji funkci vypalovani,umi vsechny trackovat(coz je u vsech napsanych.
Soud Forge s Architectem davno pracuje pro IDE,(SATA,PATA),moc nechapu,snad jen prilis stara verze - ale ta nepozna zcela prirozene IDE(ono to sice jde,uvedomime-li si,ze CD-R,RW,DVD se stale systemu hlasi jako podtrida SCSI - viz Registr systemu.

Uvedene trackovani je velmi jednoduche,tabulkove se nacita vpodstate CUE Sheet,ktery vytvorite - nezapomente znacky tvorit ve formatu 1/75 CD,cteni podle casu neni spravne,pracujeme s bloky 2.000 B,opravne bloky si nacitaji vsechny Editory(Sound Forge,Wavelab - vynikajici - ale zasvini Vam system VOB misto ASPI,Cubase SX,Cakewalk Profi 4.02).
Zdravim.
peetr1 (110)|19.4.2005 14:59
jj - Cd architect v.5.2 to fakt umí. 9-) Dlouho jsem to nepotřeboval takže dikes. Novější verze Cubase a Cakewalk nepoužívám - mám originál starší verze. A to je balík peněz alespoň pro mě. I když možná začnu nakupovat tam kde jsem včera koupil nový SoundForge a CD architect. :-D