Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Telka ktora dobre zobrazuje FLASH

Pytkin (7947)|25.6.2012 13:02
Priatelia .. Hladam telku , ktora dobre zobrazuje flash .. Scenar bude takyto .. Clovek dojde .. zapne telku .. pusti web prehliadac (daku tu SMART funkciu) .. kde vo WEB browseri bude nastavena ako home page stranka z internetu vo flashi .. ta si nataha potom aktualne texty a obrazky a zobrazi ich .. cize hladam telku , ktora zobrazi korektne flash .. ale dalsia vec je , aby sa dal dako skryt ten adress bar .. aby bolo vidno len ten spusteny flash ..

mate niekto taku telku doma ?
Calebcz (138)|26.6.2012 07:22
Dle meho nazoru flash plugin existuje pouze pro platformy Windows, Linux, MacOS a Android. Tim se tve hledani dost zuzi. Asi nejednodussi by bylo poridit nejakou krabicku s Androidem nebo Windows.
KamilZ (10277)|26.6.2012 08:27
Pytkin: Na tohle by jsi měl podle mě naprosto ideální obyčejnou TV + RaspberryPi , které propíráme zde: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/32362-Smart-TV-s-WiFi-nebo-jine-reseni
Pytkin (7947)|26.6.2012 08:37
ked uz tam budem davat krabicu , tak tam dam pocitac .. rozmyslali sme ale nad riesenim bez pocitaca .. ked uz dnes telky vedia zobrazit flash .. myslel som , ze sa dakto ozve , co ma taku telku doma .. v inych temach sa to riesi dost .. potrebujem len vediet , ci sa da dako skryt adress bar .. aby proste bolo vidno len zobrazenu stranku ..
KamilZ (10277)|26.6.2012 08:52
Jenže Pc je velké, drahé, hodně žere. Tohle schováš za TV, napájíš z USB a stojí pár peněz. Ale bude to trochu větší drbárna to rozběhat.
Pytkin (7947)|26.6.2012 08:57
pc su malicke .. to neni problem .. ale riesim teraz ten flash na telke .. snad sa dakto najde , co to doma odskusa ..
sanchez13 (1071)|26.6.2012 10:09
skus sa opytat vo vlakne, kde rozoberaju LG TV modely 2012. Tie maju tusim uz flash verzie 10, ci sa ale da skryt ten address bar to netusim. Asi ked to nastavis ako domacu stranku, tak ti nabehne spravna stranka, ale ked stlacis spravne tlacitko na DO, tak sa ti ten address bar aj tak zobrazi...
Ale ja mam model 2011, takze mozno na 2012 sa to da zablokovat, aj ked o tom dost pochybujem.
Operator237 (256)|26.6.2012 10:17
Flash dobře funguje na zn. Samsung ale není to Pc tak ze určite naraziš na neco co nepojede. mozna po update FW .
Pytkin (7947)|26.6.2012 10:31
sanchez : jasne .. ja nechcem stlacat tlacitka .. ked nastavis na tvoje telke home page .. a otvoris browser , tak sa to otvori tak , ze vidis adress bar ? alebo nie ?
sanchez13 (1071)|26.6.2012 10:57
[QUOTE=Pytkin;414690]sanchez : jasne .. ja nechcem stlacat tlacitka .. ked nastavis na tvoje telke home page .. a otvoris browser , tak sa to otvori tak , ze vidis adress bar ? alebo nie ?[/QUOTE]

pozriem vecer a dam ti vediet...
Pytkin (7947)|26.6.2012 11:16
super vdaka ..
sanchez13 (1071)|29.6.2012 09:45
[QUOTE=Pytkin;414690]sanchez : jasne .. ja nechcem stlacat tlacitka .. ked nastavis na tvoje telke home page .. a otvoris browser , tak sa to otvori tak , ze vidis adress bar ? alebo nie ?[/QUOTE]
takze konecne som sa k tomu dostal...

skusal som to na mojej LW650s-ke. Neprisiel som na to ako sa tam da nastavit home page.
Po otvoreni browsera sa zobrazi zoznam favoritov (samozrejme, ze je mozne prepkliknut sa aj na historiu a na zadanie URL).
Do favoritov sa da pridat hocijaka stranka. Na TV su favorit stranky zobrazene podobne ako napr v Opere na tej jej uvodnej stranke (dlazdicky). ked stlacis konkretnu stranku otvori ti ju a address bar nie je zobrazeny. Zobrazi sa az po stlaceni prislusneho tlacitka na DO.

Namiesto home ma tato Tv len tu moznost, ze ked stlacis cervene tlacitko (to ma ikonku domceka) tak sa zobrazi to zakladne menu faritov ako pri nastartovani browsera...
Pytkin (7947)|30.6.2012 01:22
ok .. to by slo .. cize startnes browser , otvoria sa favoriti , kde uz moze byt fixne zadana daka webstranka .. na nu nabehnes ovladacom .. a otvoris .. a ta je teraz zobrazena bez adressbaru hej ? skus si tam dat moju http://www.respublika.sk .. ci sa ti tam otvori ..
sanchez13 (1071)|30.6.2012 08:32
[QUOTE=Pytkin;415164]skus si tam dat moju http://www.respublika.sk .. ci sa ti tam otvori ..[/QUOTE]
takze na mojej TV bohuzial nie :-( LG TV 2011 maju len flash verzie 9.10.122.203 a ten to zrejme nezvlada.
ale skus oslovit niekoho vo vlakne venovanom modelom 2012, tie by mali mat flash 10...
Pytkin (7947)|17.7.2012 12:33
no tak sme boli vcera dve hodiny v NAY , dnes dalsie 2 hodiny a ziadna telka nevyhovuje ..

Stare LG nevedia Flash .. nove LG ho zobrazia .. Zasadny problem je ze je hore pas s TABmi .. ten sa neda vypnut .. adress bar sa da schovat .. zaroven je trosku problem , ze to zobrazuje WEB dako zvacsene .. nezobrazuje 1:1 ..
Samsung obdobny problem .. adress bar sa da skryt .. ale dole je taka hlupa lista s tlacitkami .. Tiez nezobrazuje web 1:1 ale zvacsene ..
Philips nevie FLash ..
SOny nevie Flash .. Sony zobrazuje krasne 1:1 ..