Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 31

Téma: Samsung PS60E6500 vs LG 60PM970S

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Chtěl bych si koupit plazmu do 50k, moc mě nezajímají vymoženosti typu smart tv, hbb tv. Jde mi hlavně o to aby měla co největší úhlopříčku a co nejlepší obraz. vypral jsem tyto dvě:

Samsung PS60E6500
    LG 60PM970S

a chtěl bych vás požádat o vaše zkušenosti, případně jiná doporučení.

dík
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2011

LG nepoznam, ps51e6500 mam doma tak ak mas konkretnejsie otazky neni problem.

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

V podstatě mi jde jen o to, jestli je v této cenové relaci (tak 40-50k) na trhu plazma s lepším obrazem než má E6500.
    Slyšel jsem, že Samsung mívá trochu světlejší černou v porovnání s Panasonicem, tak jak se na tom tento model?

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Hurá. Tak tyhle 2 plazmy řeším taky. Tak jsem zvědav na nějaké srovnání. Už delší dobu hledám nějaké recenze na tu LG, ale jelikož je to novinka, budeme muset asi ještě chvilku počkat.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2011

tento model (e6500) je na tom s ciernou velmi dobre. pouziva ten isty system ako e8000 a uroven ciernej u tohoto top modelu sa priblizuje takmer na uroven ciernej u top panakov.
    zato vsak na rozdiel od panaku ziskavas ine plusy (neblikanie, nezeleny nadych, netmavy obraz, bez retencie....)
    ak vnimas jav oznacovany ako blikanie plaziem na statickych plochach tak od panakov odporucam dat ruky prec. za to ta o 5% lepsia cierna ozaj nestoji.

Citace Původně odesláno od martin155 Zobrazit příspěvek
    V podstatě mi jde jen o to, jestli je v této cenové relaci (tak 40-50k) na trhu plazma s lepším obrazem než má E6500.
    Slyšel jsem, že Samsung mívá trochu světlejší černou v porovnání s Panasonicem, tak jak se na tom tento model?
    - - - - doplněno - - - -

na recenzie sa vykasli. dobre ti radim. ziadna recenzia (okrem toho ze su to velmi podivne recenzie) ti neda to co uvidis na vlastne oci. ak by sa ti podarilo najst predajnu
    kde su oba tieto modely pri sebe, krmene signalom takeho typu aky budes mat aj ty doma tak sa tam treba postavit a pozerat, pozerat, pozerat...
    toto je 1000x lepsie ako nejaka skorumpovana recenzia na nejakom webe.

Citace Původně odesláno od johny.h Zobrazit příspěvek
    Hurá. Tak tyhle 2 plazmy řeším taky. Tak jsem zvědav na nějaké srovnání. Už delší dobu hledám nějaké recenze na tu LG, ale jelikož je to novinka, budeme muset asi ještě chvilku počkat.
    Naposledy upraveno uživatelem spotnickoff: 05-06-2012 v 08:34

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2012

Tak trošku bych upřesnil kolegu-modely Panasonic 2012 netrpí zeleným nádechem-to bylo u 2011 řady-to je nyní vyřešeno zcela, retence je společná všem značkám, samsung a lg na tom nebudou lépe, jediné, co by mohlo vadit u panasonicu je to blikání-to si musíš zkusit sám. Co jsem četl recenze, tak samsung zřejmě dohání dobrou černou tak, že v tmavých scénách vidíš méně detailů naž na Panasonicu-je to prý tmavější, takže doporučuju si vzít na usb nějaký film, kde jsou těžké scény na zobrazování-např Temný rytíř je na tohle bezva-tam se toho děje spoustu ve tmě a uvidíš, jak si s tím ty tv poradí a naopak něco světlýho blikacího rychlýho, ať vidíš, jak si tv poradí s velkým jasem a rychlým pohybem.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2011

Tak trochu by som opravil kolegu vyssie . Samozrejme ze nemam prehlad napriec spektrom aby som dokazal povedat ako je na tom s retenciou panak, LG a Samsung. Ale ked sa zacitam do tohoto fora tak nemozem nevidiet ako uzivatel nunacek, ktory sa o plazmu stara ako vie (a pritom sa vyzna) riesi retenciu na panaku 2012. Za seba viem povedat ze samsung 2012 konkretne e6500 po retencii nema ani stopy. A viem o com hovorim, pretoze s retenciou som sa u 5 rokov starej plazmy stretaval (sice len prveho pol roka ale stretaval)
    Naposledy upraveno uživatelem spotnickoff: 05-06-2012 v 10:14

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2012

Jistě, recenzím nevěříš a na základě jednoho příspěvku jednoho uživatele děláš doporučení-varování, jsi fakt srandovní. A když ti řeknu, že já mám toho samýho Panasonica o měsíc déle než Nunacek, vůbec tu tv nešetřím a po retenci ani stopy, tak jako co pak? Napíšeme, že 50 procent Panasoniců trpí retencí?

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

až půjdu do obchodu tak teda vyzkoušim i tento model: TX-P55VT30E od panasonicu pro porovnání. (i když se přiznám, že bych radši 60" tv)

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2011

ad recenzie: ak mame otvorene oci, vieme aku dobu dnes zijeme. clanky na internete, ktore sa tvaria ako clanky a su v skutiocnosti reklama. napisy na potravinach a skutocnost co jeme... myslim ze nema vyznam uvadzat dalsie priklady. bolo by toho vela. Jednoducho treba mat otvorene oci. informacie prijimat s mnohych zdrojov, filtrovat a nenechat sa prvoplanovane krmit zavadzajucimi faktami. a je jedno ci sa jedna o recenziu plazmy alebo o potravinu na ktorej je jahoda na obrazku a pritom ta potravina jahodu nikdy nevidela...

ad retencia: ano, operujem s faktami a informaciami, ktore mam k dispozicii. Nemam v rukach statisktiky napriec spektrom plaziem. Napriek tomu je to lepsie ako nic. Tych informacii mam o dost viac ako bezny uzivatel. Ak ma retenciu nunacek je velmi vysoky predpoklad ze nebude sam...

ad "jsi fakt srandovní" : skusme sa bavit o plazmach a nie osobne... zasa nezvladas diskusiu a iny nazor?

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2012

Tento ne, řada 30 je u panasonicu rok 2011-ten trpí řadou neduhů, co u 2012 nejsou- zkus 55ST50-což je nižší řada, nicméně má stejný panel jako nejvyšší VT a prý letošní ST50 je obrazově lepší než loňská top VT30. Ale jestli potřebuješ 60, tak potom asi jedině Samsung 60E6500-ten je zhruba za stejný prachy jako Panasonic 55ST50.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2012

spotnickoff-ale zvládám, neboj, jen mi připadáš prostě srandovní a s tvým názorem ohledně recenzí nesouhlasím, to je vše. Co se týká recenzí, tak pokud recenzent napíše že ve filmu XY, ve scéně v XY minutě, na Samsungu neviděl to, co na Panasonicu, tak to není žádná subjektivní dojmologie, to je konstatování faktu-na to neotřebuju mít ten tvůj grál testů-side by side- to vidím i po měsíci, že tam něco třeba nevidím-vzor na obleku např apod. Jak jsem psal výše, oba typy testů mají svoji vypovídací hodnotu-jak side by side, tak samostatné zkoumání speciálně vybraných scén-to jen ty tady plašíš se svým velmi subjektivním názorem, že recenze jsou nanic a dokládáš to obecnými plky o stavu naší společnosti-závěry z domněnek, nic víc. Tomu říkáš otevřené oči? Usmyslíš si, že jedině side by side a nic jinýho nebereš. No a na základě tvé logiky tedy pokud já nemám retenci, tak je veliký předpoklad, že taky nebudu sám, ne? A nerozpakuješ se napsat, že Panasonic trpí na zelený nádech, což u 2012 modelů není pravda-tolik k tvé objektivitě.
    Naposledy upraveno uživatelem Pavell007: 05-06-2012 v 11:18

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jan 2012

Chlapi v pohodě. Vidím, že každý si svou Tv obhajujete po svém a důležité nakonec, že jste oba spokojeni. Má retence mne sice také překvapila, ale snad s delší dobou hraní toto již nebudu nijak řešit. Jinak ty Tv budou poskytovat srovnatelný obraz a záležet bude u každého jak natrefí na kus. Dnes už nevěřím, že vyšší cena znamená jednoznačně lepší kvalitu a bezchybný výrobek. Prostě to tak není a pokud mi nevěříte tak si přečtěte více zahraničních fór a uvidíte, že se s problémy potýkají všechny značky a i jejich tzv. top modely hodně čerpám a čtu tyto stránky a fóra :

http://www.highdefjunkies.com/showth...-Series-Thread

http://www.avsforum.com/avs-vb/forumdisplay.php?f=167

http://www.avforums.com/forums/plasma-tvs/

http://www.hdtvtest.co.uk/news/panas...1203191731.htm

http://www.erenumerique.fr/panasonic...le-2679-1.html

http://www.flatpanelshd.com/reviews.php

http://www.televisioninfo.com/

http://www.digitalversus.com/tv-tele...0766/test.html

http://hdportal.hr/forum/

Asi toho je daleko více, ale více toho nesleduji. Takže ty chytrosti co tu někdy plácnu jsou čerpány z těchto stránek a zkušenosti opravdových uživatelů. Něco jako tady u nás. Nejsou v ničem jiní. Jen mluví jiným jazykem a potýkají se se stejnými problémy.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2012

A už ti to logo zmizelo?

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jan 2012

Jo loga jsou pryč. Byla na obou stranách. FilmboxHD vpravo a NG Wild HD vlevo,ale i Nova HD se tam objevila. Ale byl jsem překvapen jak dlouho tam vydržely. Celý den jsem to drtil než to zmizelo. Nechápu. Vyčistil jsem to tím videem a obrázky..

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. plazma samsung ps51e6500, ps60e6500
    Od spotnickoff v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 361
    Poslední příspěvek: 13-02-2014, 19:54
  2. LCD: Sony Bravia KDL-55HX850 (LCD LED) a Samsung PS60E6500 (PLAZMA)
    Od Plutotype v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 115
    Poslední příspěvek: 20-04-2013, 12:48
  3. Plazma: Samsung ps60e6500
    Od spacerer v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 34
    Poslední příspěvek: 08-11-2012, 12:11
  4. Plazma: Samsung ps60e6500
    Od spacerer v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-04-2012, 08:55
  5. Samsung UE46C6000 nepřehraje video,které Samsung UE32B6000 přehraje