Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG 42 LW5500 - svislé světle šedé pruhy

joker.smith (3)|20.5.2012 17:22
Dobrý den,
Prosím mám takový problém. Mám televizi LG 42 LW5500 a teď jsem objevil, že zhruba na půlce levé části obrazovky mám pravidelné světle šedé pruhy cca 6 cm od sebe. Je jich asi 7 a nejvíce jsou vidět na bílém pozadí. Nehýbou se, jen jsou prostě tam. Zkoušel jsem dát pryč okolní zařízení i vyndat některé kabely apod., jestli to něco neruší, ale jsou tam stále. Když dám režim obrazu "hra", tak téměř zmizí, ale jinak jsou dost vidět. Takže to asi nějak souvisí s osvětlením obrazovky nebo nevím. Je to nepravidelností osvětlení led? Je to na reklamaci? Další zajímavá věc se děla, když jsem dal bílé pozadí v počítači a zobrazil jsem jej na toto tv. Chtěl jsem ty pruhy vyfotit. Když televizor zobrazoval jen bílou plochu, tak zhruba v 30 sekundových intervalech podivně cvakal. Nevíte co je toto?
Děkuji moc za odpověď.
S pozdravem Lukáš
KamilZ (10277)|20.5.2012 18:01
Světle šedé pruhy budou zřejmě velmi výrazný clouding, což se u LG (na rozdíl od Samsung) hned tak nevidí. Cvakání při bílé bych tipoval na zdroj. Obojí bych reklamoval. Na tom prvním se mohou točit (záleží, jak je to výrazné), pokud máš zatím 14-ti denní lhůtu, tak bych ji raději vrátil a vyměnil za jiný kus, než pokoušel reklamaci.
joker.smith (3)|20.5.2012 18:19
Jn bohužel už od koupě ubylo 20 dní :( Všiml jsem si toho dnes při hokeji, kde bylo hodně bílé. Tak snad reklamace pomůže. Po třetí stejné vadě mi kdyžtak vrátěj peníze :)
Díky moc.
Achmed (57)|21.5.2012 08:00
[QUOTE=KamilZ;410488]pokud máš zatím 14-ti denní lhůtu, tak bych ji raději vrátil a vyměnil za jiný kus, než pokoušel reklamaci.[/QUOTE]

Na základě § 53 odst. 7 občanského zákoníku máte právo do 14 dní odstoupit od kupní smlouvy, za předpokladu, že smlouva byla uzavřena na dálku. Tato situace tedy nenastane pouze v případě, kdy jste si zboží neobjednali přes internet, ale přímo u prodejce na prodejně. Zboží, které chcete vrátit musí být funkční a nesmí jevit známky používání. Musí tedy vypadat stejně, jako když jste si ho přebírali při prodeji a to včetně obalového materiálu, příslušenství a softwarového vybavení.