Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic nv-sd450ee pomoc

Rek61 (5)|14.5.2012 09:05
Dobrý den.
Potřebuji poradit,jak na tomto vhs stroji seřídit hlavu. Manuál se ztratil a na netu jsou pouze servisní příručky.
Děkuji za konstruktivní příspěvky.
romana51 (355)|14.5.2012 16:30
Mám manuály k NV-HD650 a NV-HS900. Kupodivu tam nikde návod jak seřídit hlavy nikde není ! A má to svůj důvod. Budu-li ironický, zeptám se kterou hlavu chceš seřizovat ? Tvůj stroj má zřejmě hlavy čtyři, pochybuji že má i rotační mazací hlavu. Spíše to najdeš v servizní příručce, ale se šroubováčkem a kladívkem to jistě seřídit nejde. Svěř to servizu, nebo to hoď do popelnice. Budeš-li se v tom hrabat, stejně to do popelnice půjde !!
Rek61 (5)|15.5.2012 08:27
Zdravím. Ano stroj má čtyři hlavy.Patří bratrovy(chce převod na dvd)a kupodivu ano, jde seřídit hlavy pomocí dálkového ovladače. A možná přepnutím něčeho, na postup si nemůžeme vzpomenout. 100% jistota.
romana51 (355)|15.5.2012 12:34
Teď mne napadlo, nemáš na mysli TRACKING (regulační obvod pro sledování stopy) ? To se dá ovládat z DO. U Panáka NV-HS900 to mám a nastavuje se stiskem 2 tlačítek. Je-li to ono, je tady ještě otázka příp. rozdílu ovládání našich přístrojů.
Rek61 (5)|15.5.2012 15:25
Ano to je ono, holt nejsem expert, tak se omlouvám za špatné vyjadřování.
romana51 (355)|15.5.2012 16:19
To by potom neměl být přece problém. Na každém DO to mám vyznačené (na těch mojich je to vždy trochu jiná kombinace tlačítek). Jak si matně pamatuji, na pásce musíš mít záznam řídící stopy CTL a funguje to jen při funkci PLAY nebo FRAME.
Ještě ti mohu poradit, pokud to na DO nenajdeš, obrať se na: Petr Zapletal - IMPORTA ZZ + VIDEO ZZ, Švédská 3, 772 00 Olomouc, je to autor publikace VIDEOTECHNIKA,
provádějí servizní služby a jistě ti poradí, mají tyto přístroje v malíku a jsou ochotní. Mají web: http://www.videoolomouc.cz
Rek61 (5)|15.5.2012 17:15
Děkuji moc, vyzkouším.