Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: Převod hotového DVD zpět na souvislý mpg.

7.5.2012 12:49
culisZdravím, potřeboval bych z již hotových kratších projektů vyexportovaných na DVD (tzn. rozděleno do VOBů atp.) dostat zpět do klasického MPGu.

Abych upřesnil o co jde: Klient má 5 kratších projektů, 3 ks na DVD a 2 ks na HD. Co bude na HD ještě nevím, ale předpokládám, že to bude vyexportovaný .mpg soubor, se kterým snad budu moci dál pracovat.
Celé by to chtěl na jedno DVD, ale nevím, co s těmi hotovými DVD. Používám Adobe Encore, ale ten s těmi VOBy neumí.

Znáte, prosím, někdo řešení, jak pokud možno rychle a jednoduše dostat vše na jedno DVD? Ideálně jednotlivé projekty jako samostatné kapitoly.

Díky moc za pomoc.
7.5.2012 01:17
StD[QUOTE=culis;408907]Zdravím, potřeboval bych z již hotových kratších projektů vyexportovaných na DVD (tzn. rozděleno do VOBů atp.) dostat zpět do klasického MPGu.

Abych upřesnil o co jde: Klient má 5 kratších projektů, 3 ks na DVD a 2 ks na HD. Co bude na HD ještě nevím, ale předpokládám, že to bude vyexportovaný .mpg soubor, se kterým snad budu moci dál pracovat.
Celé by to chtěl na jedno DVD, ale nevím, co s těmi hotovými DVD. Používám Adobe Encore, ale ten s těmi VOBy neumí.

Znáte, prosím, někdo řešení, jak pokud možno rychle [COLOR=#ff0000]a jednoduše[/COLOR] dostat vše na jedno DVD? Ideálně jednotlivé projekty jako samostatné kapitoly.

Díky moc za pomoc.[/QUOTE]

Jednoduše to tak maximálně demuxuješ z toho hotového DVD na disk, buďto DVDDecrypterem nebo lépe PGCDemuxem. Získáš tak samostatné soubory *m2v + *.m2a (nebo ac3, jestli je to udělané v Dolby Digital) pro každý projekt. Z těch si pak opět "jednoduše" poskládáš nové DVD v authoringovém softu. Tedy ale, já osobně bych na Encore nesáhl ani klacíčkem... 9-)
7.5.2012 02:23
culisAhoj, díky za odpověď, ale asi něco dělám špatně. PGCDemux mi na disk uloží pouze 2 txt soubory "Celltimes" a "LogFile", toď vše. DVDDecrypter mi zase ma disk uloží úplně stejnou strukturu, kterou vidím i na DVD, tj. zase VOBy apod. Prosím, můžeš mě trochu přesněji navigovat, kde co nastavit. Díky moc.
7.5.2012 03:25
interfernet422Já na podobnou operaci - složení několika wobů - použil z mkvtoolnix část mkvmerge , poskládal do jednoho výsledného mkv a pak se dá následně programem mkvextract ze stejného balíku rozložit na prvočinitele - obrazovou a zvukovou stopu. Btw při skládání pomocí mkvmerge je možno ponechat jen požadované zvukové stopy.
7.5.2012 03:47
StD[QUOTE=culis;408920]Ahoj, díky za odpověď, ale asi něco dělám špatně. PGCDemux mi na disk uloží pouze 2 txt soubory "Celltimes" a "LogFile", toď vše. DVDDecrypter mi zase ma disk uloží úplně stejnou strukturu, kterou vidím i na DVD, tj. zase VOBy apod. Prosím, můžeš mě trochu přesněji navigovat, kde co nastavit. Díky moc.[/QUOTE]

Musíš si to v PGCDemuxu zafajfkovat to co od něho chceš udělat... V DVDDecrypteru si zase zvolit IFO-mode a zafajfkovat potřebné pod Stream Processing...
[ATTACH=CONFIG]17801[/ATTACH]
8.5.2012 05:11
culisDíky moc, už to jede.
18.5.2012 04:49
666diaty vole...veďte mě ruku, já to nakreslím...