Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

zadny exe nejde spustit

jojto (865)|14.4.2005 21:05
HA presne som vedel co napises :-D . Sak preto som napisal, ze starsia. K tej novej si sa nevyjadril :-I . A mozem Ta ubezpecit, ze bude dalsie a dalsie... Predstav si, ze taketo "diery" by mal napr. Kaspesky, Nod...to by im jednoduchou aktualizaciou asi nepreslo \/ . Hold Symantec http://www.viry.cz/new/recenze_index.php?id=11 a Nod http://www.viry.cz/new/recenze_index.php?id=9 , jednoduche a vystizne :-R
stayman (12393)|14.4.2005 21:35
jojto
Nezaujma ma prejav nejakeho recenzenta, ktory sympatizuje s konkretnym produktom a ten druhy ocividne ohovara, ja poznam takmer vsetky antiviraky, som na sieti s roznymi uzivatelmi, a ver, ze v pripade napadnutia nasej siete tí co nemaju Symantec placu a ja nie. :-D Teda pardon, placem aj ja, lebo im to musim odvirovat a zase len s utilitkami od Symantecu, alebo McAfee \/
Ivo Mašek (10205)|14.4.2005 21:40
alebo McAfee
McAfee jsem kdysi, ještě na Win95, používal. To nebyl špatný antivir.
vOid (181)|14.4.2005 23:21
ja mel od Symantecu Norton Systemworks 2005, tj takova svine rozleze se to kdo vi kam po registru, zkurvi ti to zvuk Experta no OMG, mel sem ho asi jen pul hodiny, ale neprisel sem na to jak u nej povolit sdileni souboru po vnitrni siti...., kdyz uz tady nekdo zminoval Kasperskyho FW, tak toho sem mel taky, ale straaasne moc uziral CPU hadr drtil 2x dele jak normalne .....
jinak ja sem s NODem spokojenej
AleK (814)|15.4.2005 00:22
já měl NAV 2004 a 2005 byl jsem s nim po stránce virů naprosto spokojen nikdy jsem nic nedostal ale deptala mě ta HW náročnost tak jsem přededlal na NOD a jsem zatím taky spokojenej zatím je vše ok uvidíme časem
stayman (12393)|15.4.2005 00:24
S tym pozieranim jak vykonu, tak zloziek windowsu je to u Symantecu pravda, ale instauljem z toho balkicka NSW iba minimum a z NIS mi zas auz tak nevadi, ze sa vsade naserie, pretoze aby mi neuberal vykon si viem nastavit a za druhe, co je najlhlavnejsie, vie ma ochranit :-D
jojto (865)|15.4.2005 05:33
jj hlavne je nosit ochranu aj so sebou a hlavne, ze to maze :-E Aby si nepovedal, ze som taka zaujata svina :-D http://www.av-comparatives.org/seiten/ergebnisse/report05.pdf
stayman (12393)|15.4.2005 11:08
Sak za to, je druhy najlepsi s vyse 98% :-)
noseeme (1)|14.10.2005 10:09
[quote=fofr]zapnu PC, :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((
ikony na plose nejsou obrazky softu, ale pouze prazdne policka
po klepnuti to rve, ze nelze spustit
:(( :(( :((
dobre, jdu do programy a zkousim spustit pres toto
:(( :(( :((

taky nejde, dobre, zkusim program files a primo exe soubor. :(( :(( :((
taky nejde a take tam zmizely obrazky a jsou tam jen prazdne policka
:(( :(( :(( :((

zkusim restart a nouzovy rezim a to same
:-k :(( :-k :(( :-k :(( :-k
nejde

KU*VA ze by zase nejaky exežrout?

ale pod tou prazdnou ikonkou je napsana odpovidajici velikost souboru

a nejde ani zpustit exe soubor ze zipu ci z raru.

jediny co jde, je MOZILLA FIREFOX
aspon se ku*va domluvim s TV Freakem[/quote]

Mám úplně stejný problém, v XP mi zmizely ikony zástupců a programů, žádný exáč nejde spustit. Z příkazové řádky však programy spustit lze.
Prosím o pomoc, sám jsem zatím na nic nepřišel........
Trent (314)|14.10.2005 11:14
citaj este raz, virus... mal som ten isty prob, vsetko fungovalo, pokial avg7 ten virus neodstranilo, potom uz som nespustil nic... reinstal ma neminul...
StD (8612)|14.10.2005 21:06
..."ten virus" = CO?? Jinak to jsou bláboly JPP. Buďte konkretnější chlapi!