Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: rychlá úprava mkv

Nováček
    Registrace
    Feb 2012

Zdravím ,mám dotaz na zdejší odborníky.Mám tv Panasonic TX-P46ST30 a z externího HDD mi nejdou přehrát některé filmy.Absolutně nemůžu přijít na příčinu.Většinu mám v kontejneru mkv a i přes muxování v mkvmerge mi píše tv soubor není podporován.Pomůže mi někdo jak nejrychleji a případně v čem a jak mkv upravit tak aby to ta mám tv přehrála ? Můžu případně nahodit i mediainfo mkv které jedou či nikoliv. Děkuji mnohokrát
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Nepravis to nijako. TV skratka nepodporuje kombinaciu profilu a ref-frames. Pomoze jedine re-encode (narocne na cas, strata kvality) do nizsieho profilu High@4.1 s nizsim poctom ref-frames.
    Toto ta vsak zachvilku prestane bavit, takze casom si kupis nejake pouzitelne MC.

Nováček
    Registrace
    Feb 2012

Některé videa mám v mpeg a mpeg2 a to má tv nepřekouše.Co ale dokáže, je soubor s kodekem H264.Má otázka : v jakém programu lze překodovat do h264 pokud možno bez žádné komprese(ztráty kvality).Zkoušel Avidemux ale nepřišel jsem na to ...Díky za rady

Je tu pořád Avatar uživatele golfLC
    Registrace
    Apr 2011

za 50€ máš "jazdené" MMC WDTV LIVE, ktoré Ti prehrá všetky formáty, čo potrebuješ, čas, energie a tvoja energia na to vynaložená nie vždy so zdárnym koncom za to stojí

Podobná témata

1. PLS rychlá pomoc SHARP LC42SB55E vs SAMSUNG LE37B551
    Od kadett v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 14-01-2010, 14:12
  2. Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 26-02-2006, 14:04
  3. Rychla konverze MPEG-2 -> DivX (WMV9)
    Od Radeq v sekci Kodeky
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 03-12-2005, 17:35
  4. Rychla kamera
    Od Stano_tvf v sekci Videokamery
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 14-02-2005, 08:25
  5. Soumrak DVD-? Rychlá DVD-RW budou nekompatibilní
    Od hadřinec v sekci Vypalovačky a média
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-03-2004, 13:15