Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Pokazený Panasonic TX-P42X10E- prekládka z TX-P42C10Y

Nováček Avatar uživatele icosom
    Registrace
    Jan 2005

Poprosil by som odborníkov o radu:Pokazil sa mi spomínaný model,na identifikáciu vady asi poslúži informácia,že sa vôbec nezapne a červená ledka na čelnom panely
    po zapnutí 13x blikne,potom pauza a opakuje sa to.V autorizovanom servise v Ba mi vyčíslili opravu na 270€,čo sa podľa mňa už neoplatí investovať.
    V inzercii som našiel dosť podobný model TX-P42C10Y.Jedná sa o zhruba rovnakú modelovú radu ale pár rozdielov tam predsa len je,konkrétne počet HDMI vstupov,optický vstup ,C10Y má MPEG4 môj nie.Spomínaný kus mám možnosť kúpiť za 100€,taktiež vadný,má mechanicky poškodenú obrazovku,je prasknutá.Inak vraj
    nikdy nebol v prevádzke,poškodil sa ešte pri prevoze.Vedel by voľakto poradiť,či budem vedieť zo spomínaných dvoch modelov použiť jednotlivé komponenty,či budú
    kompatibilné?Má niekto skúsenosť s podobným problémom?
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Jan 2005

Keďže žiadna dobrá rada neprišla,neriskoval som kúpu spomínaného modelu,ale som z ebay kúpil AV panel konkrétne na TX-P42X10E.Snáď to všetko klapne ako má,keď to rozchodím dám vedieť....

Registrace
    Jan 2005

Panel z ebay dorazil,aj som ho vymenil a plazma šlape hoci teda nie presne ako predtým.Nastali totiž nasledovné zmeny,bez ktorých ale dokážem žiť.Kedže panel a teda s pravdepodobnosťou aj celý kus ešte keď bol pokope pochádzal z anglicka nemám voľbu jazyka v menu a všetko je v angličtine.Na kanáloch DVBT nefunguje teletext a ešte pár drobností je odlišných v menu ale inak na 100% funguje oprava vyšla na 75€ miesto 270€ čo mi povedali v autorizovanom servise.Možno predsa len posledné písmeno v označení modelu niečo znamená,na mojom je to TX-P42X10E a panel pochádza z TX-P42X10B.Možno by sa to dalo riešiť nejakým firmwerom alebo zásahom v servisnom menu ale na to si netrúfam

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Nová deska přesně do vašeho modelu se dá koupit zde http://www.ame.cz/AME/Dily-pro-TV-PL...644_10699.aspx za 2721,60 Kč

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jul 2011

Dobre pre kutilov, ale asi vacsina z nas taketo problemy riesi kupou noveho TV...cista praca

Podobná témata

1. LG 42PQ3000, LG 42PQ6000 vs. Panasonic TX-P42C10Y
    Od matoni666 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 06-02-2010, 19:08
  2. Dialkový ovládač pokazený
    Od Iginko v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 14-09-2009, 05:53
  3. PANASONIC PLAZMA TX-P42X10E vs TX-P42X10Y - MPG4 DVB-T tuner
    Od Martin Suchánek v sekci Televize: LCD, plazma