Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Tevion DVD 2008-F - stále zobrazuje BAD DISC

pepa12 (2)|19.2.2012 18:59
Prosím o radu, mám DVD Tevion DVD 2008-F, přístroj byl zakoupen v NSR, po vložení DVD chvíli trvá načtení informací z disku, ke ktrému ale nedojde a napíše na displej BAD DISC. Toto dělá již od začátku. Zkoušel jsem různé disky, změnu regionu, ale stále to samé. Po vložení CD některé disky načte a některé rovněž nenačte a hlásí BAD DISC. Bohužel přístroj již nelze reklamovat.
Nemá s tím někdo nějakou zkušenost? Předem děkuji za radu. Pepa.
Ivo Mašek (10205)|19.2.2012 19:09
Zkus vyčistit přehrávač (tu část, která snímá placky .... a opatrně). Pokud byl přehrávač koupen jako již používaný, tak to vyčištění bude nutné.
pepa12 (2)|20.2.2012 12:09
Laser snímač jsem zkoušel čistit ale bez úspěchu. Přístroj byl zakoupen jako nový v prodejně Aldi v Německu ale bohužel je to hodně vzdálené od místa zakoupení, takže odvoz na reklamaci by se asi nevyplatil. Ale pokud by měl někdo s touto závadou BAD DISC zkušenosti, prosím o radu. Děkuji za každou odpověď.
killerman27 (871)|20.2.2012 14:25
podival bych se ktere disky tedy precte jak jsou vypalene, muze se u DVD jednat o to ze neni pritomna slozka AUDIO_TS, muze byt a ve vetsine pripadu je prazdna tak nektere prehravace s tim meli/maji problemy, u audio cd to muze byt treba tim ze disk neni uzavren apod.

proste vzit disk ktery prehraje a disk ktery neprehraje a hledat rozdil