Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 52

Téma: DTS

Nováček Avatar uživatele Terror
    Registrace
    Sep 2004

Existuje nějakej DTS kodek? Když si pustím film v DTS v NeroShowTime, tak ten mi signalizuje, že je film v DTS, ale zvuk nehraje. Mám nainstalovanej AC3 filter, ale ani tak to nejde .

Díky za rady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele clee
    Registrace
    Mar 2004

ffdshow ma integrovanej dts dekoder

Nováček Avatar uživatele Terror
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od clee
    ffdshow ma integrovanej dts dekoder
    A nějakej samostatnej by nebyl? Nechce se mi kvůli tomu instalovat celej FFDSHOW .

Registrace
    Mar 2004

samotnej nevim, jinak dts dekoder se instaluje s windvd nebo powerdvd, ale ffdshow si klidne nainstaluj a vypni si asociaci vseho krome dts, kdyz ho jinak nechces pouzivat i kdyz neznam duvod proc...

Je tu pravidelně Avatar uživatele Tilk
    Registrace
    Mar 2004

Je vlastne nejaky dovod preco nemat v PC len ffdshow?

Je tu občas Avatar uživatele bArDa
    Registrace
    Aug 2004

Terror: Pokud DTS v compu tak je Power DVD 6 Deluxe Edition jasna volba

Je tu pořád Avatar uživatele vlada
    Registrace
    Mar 2004

Tilk> To nevim, ale vim minimálně o deseti důvodech pro č ho tam mít
    http://jech.webz.cz/ffdshow.php

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Ja nepotrebujem ani jeden dovod a ide mi to aj bez ffdshow.

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

StayMan, tentokrát s tebou jednoznačně souhlasím. U mne též platí: FFDShow nebrat...

Registrace
    Mar 2004

StayMan by €RikŁ€, StD> A jak třeba takhle chlapci bez FFDShow vymyslíte zobrazování textovych titulků přes TV-OUT? A když si navíc ještě vzpomenu, že bych to chtěl ovládat dálkáčem?
    Jak si dekódujete MPEG-4 AVC video? Kde si můžete vybrat různé metody postprocessingu, který se automaticky sníží na základě vytížení CPU? Kde si můžete vybrat 7 různých filtrů na potlačení šumu? Kde máte 11 deinterlace algoritmů plus všechny z DScaleru? Kde můžete libovolně obraz upravovat AviSynth skriptama? Který program Vám umožní korekci perspektivy nebo nakloněného obrazu? A na závěr: Který jiný kodek Vám umožní vybrat si, pro které FourCC jej chcete používat?
    A to jsem zatim mluvil jenom o obrazové části. Ještě můžu zmínit perfektní mixer kanálů s nastavenim zpoždění a hlasitosti indivduálně. Dobře fungující ekvalizer, normalizaci zvuku, potlačení šumu a realtime AC3 enkoder navíc (výhody jsem popisoval v jinym threadu)?
    Kromě toho nemam na počítači žádnej bordel v kodekách. Kromě FFDShow mam už jenom DScaler 5 pro DVD, XviD kvůli kompresi a jako knihovnu do FFDShow a potom bezztrátovej Lagarith. Ještě mam nainstalovanej AC3 filtr pro zvuk z DVD a MatroskaSplitter pro MKV, MP4 a AVI.
    A to jsem pouze vypíchnul pár nejdůležitějšich vlastností.
    Vláďa

Registrace
    Mar 2004

no skoro vsechno umi jeste divxG400, ten mi sice chodil dobre, ale ffdshow mam radsi kvuli vic user-friendly gui

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Vlada: Já v kodecích také žádný bordel nemám a kupodivu netrpím potřebou používat cokoli z tebou vyjmenovaných vlastností - např. DO používám jen na Sat-receiver pro přepínání kanálů a titulky nesnáším, mám jen originál audio, atd. Takže Fazit, to co je pro tebe důležité, může být pro někoho zbytečné, nebo případně i na závadu...

Banned
    Registrace
    Feb 2007

vlada

Nic z toho co popisujes nepotrebujem, pretoze na titulky mam dokonalejsi DivXG400, na deinterlaciu (pokial je to na vystup TV je ti to aj tak naprd) najdokonalejsi PowerDVD (ma aj mpeg4-> DivX dekoder a vsetky potrebne audio dekodery) ale aj WMP10 (+dekodery) to vie..., a ostatne prasive zaznamy/kodeky atd. ani nie ze nechcem, ale ani nepotrebujem a neviem zohnat.

Registrace
    Mar 2004

vlada> DivXG400 neumí titulky v Matrošce, pro ěm je tim pádem nepoužitelnej. Jenom VobSub a FFDShow, případně MPC, VLC nebo MPlayer. VLC má taky vlastní dekodery MPEG-4, ale narozdíl od PowerDVD i MPEG-4 AVC. Navíc je nekonečněkrát levnější

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Si sam odpovedas?

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední