Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 29

Téma: Přístup do tématu

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2005

Sekce Ostatní, vlákno Problémy s PC...
    Při poklepu se od jisté doby otevírá strana s posledním příspěvkem z 2.11.2011 (Čim leštíte obrazovku). Musím poklepat na Nové téma, aby se otevřela strana s aktuálními příspěvky.
    Je to problém u mě (cookies) nebo serveru?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Ono totiž na Freaku toho více není. Když klepneš na Nové téma, tak to přepne na Svět hardware, taky na to hledím.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2005

Takové nepodstatné maličkosti jsou asi už pod rozlišovací schopností provozovatele všech těchto spojených fór.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Trpělivost chlapci, .... vydržať
    Upgrade vBulletinu na nejnovější verzi 4.xx
    http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=65288

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2005

Takže po upgrade fóra tenhle bug v tématu Problémy s PC (HW/SW) přetrvává..., jdu ke konkurenci na Svět hardware.

Administrátor Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Retiree Zobrazit příspěvek
    Takže po upgrade fóra tenhle bug v tématu Problémy s PC (HW/SW) přetrvává..., jdu ke konkurenci na Svět hardware.
    1. Tohle není žádný bug, nýbrž záměr.
    2. Svět hardware není naše konkurence, nýbrž náš další server zaměřený na vše kolem počítačů - proto je zde nastavené v dané sekci přesměrování právě na Svět hardware. Sekce Fotografování zase přesměrovává na náš další server Digimanie, který se věnuje fotoaparátům a fotografování.

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

tiez mam jeden problem, ale neviem, kam ho napisat. Ked si otvorim zoznam temat a kliknem napriklad na "CRT, plazma, LCD" tak sa dostanem k jednotlivym linkom. Ked vsak dam navrat na "preddchadzajucu stranku", tak sa to sice vrati, ale nie na miesto kde je zvolena tema, ale na vrch stranky a znovu musim ist mysou, alebo sipkou dole, aby som nasiel "CRT, plazma, LCD". Proste nevracia sa to tam, odkial som klikol na odkaz, ale na uvod stranky.
    Mam nieco zle ja, alebo to je tak nastavene. Stare forum to nerobilo a ine stranky tiez funguju spravne. Dufam, ze som to napisal zrozumitelne .

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

bavorak: zkouším to a funguje mi to (Chrome v17). Co máš za browser?

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

IE ten posledny na XP. Ale na vsetkych ostatnych strankach mi to funguje ...

Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od bavorak Zobrazit příspěvek
    IE ten posledny na XP. Ale na vsetkych ostatnych strankach mi to funguje ...
    To znamená IE8. Zkoušel jsem to pod virtuálem a chová se mi to jako Tobě, zřejmě nekompatibilita nového fóra se starým IE. Možná na to má vliv i chyba v Javascriptu "tapatalkdetect.js", která se v IE8 objevuje (v IE9 je to OK) a zřejmě to rozhodí prohlížeč.
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 19-02-2012 v 17:49

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

asi to bude tym IE8, v praci mam Vistu a IE9 a tam to funguje. Skoda, lebo na inych strankach to funguje a toto ma obtazuje do takej miery, ze ma ani nebavi chodit na toto forum potom

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od KamilZ Zobrazit příspěvek
    To znamená IE8. Zkoušel jsem to pod virtuálem a chová se mi to jako Tobě, zřejmě nekompatibilita nového fóra se starým IE. Možná na to má vliv i chyba v Javascriptu "tapatalkdetect.js", která se v IE8 objevuje (v IE9 je to OK) a zřejmě to rozhodí prohlížeč.
    Citace Původně odesláno od bavorak Zobrazit příspěvek
    asi to bude tym IE8, v praci mam Vistu a IE9 a tam to funguje. Skoda, lebo na inych strankach to funguje a toto ma obtazuje do takej miery, ze ma ani nebavi chodit na toto forum potom
    Právě jsem odstranil volání javascriptu tapatalk.js – zkuste prosím znovu to, co popisujete, zda problém přetrvává nebo nikoli, ať víme, že to má na svědomí právě tohle.

Registrace
    Feb 2011

Tak bohužel špatná stopa, nepomohlo to. Hledal jsem více informací a vypadá to na problém, že IE8 z nějakého důvodu necachuje stránky fóra, ale vždy je znovu tahá (i při stisknutí back) a proto pak dá focus na začátek. Zajímavé je, že v IE7 i IE9 to funguje OK.

Teď se ale v IE8 zobrazuje jiná chyba:

Podrobnosti o chybě na webové stránce
    Uživatel zástupce: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.4506.2152; .NET CLR 3.5.30729; .NET4.0C; .NET4.0E)
    Časové razítko: Sun, 19 Feb 2012 18:58:56 UTC

Zpráva: Je požadován objekt.
    Řádek: 3536
    Znak: 4
    Kód: 0
    Identifikátor URI: https://www.tvfreak.cz/forum/

Na uvedeném řádku je tohle:
    Kód:
    document.getElementById('vsatopstats_rtitle_menu').style.display='none';
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 19-02-2012 v 19:17

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od KamilZ Zobrazit příspěvek
    Tak bohužel špatná stopa, nepomohlo to. Hledal jsem více informací a vypadá to na problém, že IE8 z nějakého důvodu necachuje stránky fóra, ale vždy je znovu tahá (i při stisknutí back) a proto pak dá focus na začátek.

Teď se ale v IE8 zobrazuje jiná chyba:

Podrobnosti o chybě na webové stránce
    Uživatel zástupce: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.4506.2152; .NET CLR 3.5.30729; .NET4.0C; .NET4.0E)
    Časové razítko: Sun, 19 Feb 2012 18:58:56 UTC

Zpráva: Je požadován objekt.
    Řádek: 3536
    Znak: 4
    Kód: 0
    Identifikátor URI: https://www.tvfreak.cz/forum/

Na uvedeném řádku je tohle:
    Kód:
    document.getElementById('vsatopstats_rtitle_menu').style.display='none';
    Díky. Tohle ale může být taky nekonečný příběh (jinými slovy spousta ztraceného času s nejasným výsledkem) a kvůli starší verzi prohlížeče se tím nebudu zabývat. Doporučuji uživateli bavorak používat nějaký aktuální prohlížeč (pokud nelze IE9 z důvodu OS, tak jsou i jiné, jež jsou v mnohém lepší oproti IE8).

Statistika návštěvníků TV Freaku pro únor 2012:

• 23 % používá Internet Explorer a z toho 50 % používá IE8, 40 % používá IE9, přičemž zastoupení IE9 postupně každý měsíc roste na úkor starších verzí IE.
    • 38,3 % používá Firefox
    • 21,9 % používá Chrome
    • 12 % používá Operu

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Karel Polívka:
    To myslíte vážně s tím, že se nebudete zabývat podporou IE8? Velmi překvapivé.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. presun tematu
    Od 1hroch v sekci Videokamery
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 25-07-2010, 06:46
  2. pristup na HDD
    Od joe1 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-04-2006, 16:52